THE VICTORY!!!

BK Snakes Frýdek-Místek - BA Krnov 30:14 (10:4 19:8 24:8)

BK Snakes Frýdek-Místek - BA Krnov 36:4 (12:0 18:2 32:2)

My first game at the bench as head coach and first victory of the team :-)! Even if we were missing some key players for different reasons - illness, school vacation and family holiday we won this double match. From the very beginning we established our tempo of game plan with aggressive defense and a lot of fast breaks. It was really joy to watch them play with all those perfect dribblings, both hands layups  and passes we were easily getting to the basket and scoring. Defense was aggressive from the first minute of the match, full court pressing and all of the guys were active in it. Boys enjoyed it even at the bench and no one seemed to be scared of English instructions during breaks. Every victory is motivating for more work and some boys were invited for trial training with older colleagues. This is definitely the scheme we will use for the players in the coming days, weeks and seasons. I wish the boys to persevere in their training effort and much more victories in the future games. And stay modest, the Krnov team had some players even two years younger than you are and still were giving us hard time in both defence and offence (especially the number 0).

Game 1 36:3

Veselka 8, Cermak 6, Novak 12, Kuzel 4, Lavrukhin 4, Kahanek 2

 Game 2 30:14

Novak 12, Dressler 4, Veselka 2, Kuzel 8, Lavrukhin 4

Kvalifikace o MČR kategorie U11

Kvalifikaci jsme odehráli v Ostravě v hale Tatran. Soupeři nám byli domácí NH a Opava. Oba dva nás předčili jak v obraně, tak v útoku a odešli jsme poraženi. Kluci by si měli uvědomit, že na tréninku musí makat a jenom pílí na tréninku se můžou něco naučit a posunout se v basketbalových dovednostech dál.

PRVNÍ BOJOVNÉ DVOJUTKÁNÍ

BK Snakes Ostrava - BK Snakes Frýdek-Místek 38:14 (6:4 16:6 22:11)

BK Snakes Ostrava - BK Snakes Frýdek-Místek 37:21 (13:4 27:8 31:18)

První adventní víkend jsme přijeli zahrát s našími ostravskými "bratry" a musím hned od začátku pochválit celý tým za "NOVÝ PŘÍSTUP"k utkání. Poprvé mohu s potěšením tvrdit, že jsme působili jako tým a bojovali jsme jak na hřišti, tak na střídačce. Výsledkem byl celkem pohledný zápas se snahou dobře bránit a hrát rychle do protiútoku. Když takhle budeme pokračovat i na tréninku, dočkáme se určitě i prvního vítězství. Makat, makat, makat!!!!!!!

ZKUŠENĚJŠÍMU PŘÍBORU ZATÍM KONKUROVAT NEMŮŽEME

BK Snakes Frýdek-Místek - TBT Příbor 21:72 (7:19 9:51 21:57)

BK Snakes Frýdek-Místek - TBT Příbor 12:56 (0:27 6:38 10:46)

Náš druhý dvojzápas byl opět neúspěšný, ale ne z důvodů starších soupeřů, jako tomu bylo v Havířově. Družstvo z Příbora trénuje v tomto složení podstatně déle než my. Šest našich borců ze třinácti hrálo svůj druhý mistrák a tak chceme-li hodnotit toto utkání, budeme se muset soustředit pouze na bojovnost a né zatím na basketbalové dovednosti. Ty však nepříjdou samy, ale musí se na nich tvrdě pracovat na tréninku. Bohužel z hráčů, kteří odehráli již jednu sezónu mohu pochválit pouze Marka Metze, který tým držel aspoň trochu nad vodou. Z nováčků zaslouží pochvalu za bojovnost Filip a Mirek. V tomto utkání bylo jasně vidět, jaký rozdíl byl v běhání, driblování a zakončování mezi námi a soupeři. Jsem si jist, že toto vše se dá velice dobře dohonit, ale zadarmo to chlapci nebude. Takže se už teď těším na trénink v příštím týdnu.

Unexperienced team with one individuality and two or three boys trying to join in the effort to play game reminding basketball was the picture of Frydek-Mistek U11 team. Pribor came with physically strong boys, technically very well equipped, apparently training together for a few years. They dribbled with their heads up, left or right hand all the same with nice and skilfull changes of direction, accelerating well going to the basket and layups well executed. It was nice to see that in this age basketball is possible to be played. Unfortunately our boys were watching only not capable to collect the passes or dribble through the well organized defense of Pribor or prevent their players from going to our basket. Individually far behind the opponent. Only Marek Metz showed his class in the first match. He fought hard and fearlessly and scored most of the points of our team but rather ignored his teammates running the show alone. One against five is never enough. He has to find the way to cooperate with his teammates. We learned the necessary lesson and coaches hope that it will be inspiring for all players for the matches coming. Congratulation Pribor, we try hard to be more ready for the next match!

Bojan Risimic

Havířov - Snakes FM

Fotky ze zápasů Havířov - Snakes FM najdete zde.

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a sedmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY