OSTRAVA CUP 2017

O víkendu 8.-10.9.2017 se náš tým účastnil již tradičního turnaje Ostrava Cup, který je pořádán basketbalovým klubem SBŠ Ostrava. Čekal nás náročný program, jelikož jsme na tento turnaj přihlásili dva týmy a to tým BK SNAKES Ostrava a tým BK SNAKES EYBL. Hráči pendlovali mezi oběma družstvy a odehráli 5-7 utkání na tomto turnaji což je pořádná porce pro takto mladé hráče.

Tento turnaj jsme pojali jako přípravu na nadcházející sezónu, kdy se budeme účastnit Baltické divize v EYBL lize. V týmu se protočilo 21 hráčů, kteří se dnes večer dozví finální nominaci do týmu BK SNAKES EYBL. Všichni hráči podávali velmi dobré výkony nejen v obraně, ale také v útoku. 5 hráčů z Přibora se skvěle zapojilo do týmu a věřím, že tato spolupráce bude fungovat. K jednotlivým výkonům si něco řeknu s chlapci na tréninku. Také chci poděkovat hráčům za nasazení a rodičům (fanouškům) za podporování při každém zápase.

Zápasy:

BK Snakes EYBL - Kobanya 76:38

BK Snakes EYBL - NH Tygers Ostrava EYBL 87:52

BK Snakes EYBL - NH Ostrava 105:37

BK Snakes EYBL - BK Pardubice 111:36

BK Snakes A - BK Snakes B 48:47

Hráli a bodovali za tým BK Snakes EYBL:

Křenek 66, Dostál 36, Leibner 36, Vidlář 35, Pavlovič 33, Havel 29, Gengela 23, Machala 21, Rotrekl 20, Džubera 17, Ivánek 16, Petkov 9, Stankuš 8, Palát 7, Celerin 6, Navrátil 4, Vyroubal 4, Augustin 4, Mihál 3, Hrabec 2, Slovák 1, 

Trenér Kamil Vašťák ml.

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY