Rozlosování turnaje Test CUP 2023 - haly

ZŠ Dvorského

         
Čtvrtek 31.8.2023
U17 11:00 BK NH Ostrava - BK Opava
U15 12:50 BK Snakes Ostrava - BK Opava
U15 14:40 BA Sparta - BK Snakes U16
U15 16:30 BSC Bratislava - LOKO Plzeň
U17 18:20 BA Nymburk - BK NH Ostrava
Pátek 1.9.2023     
U17 9:00 BK Snakes Ostrava - BK Opava
U15 10:45 BK Opava - BA Sparta
U15 12:30 BK Snakes Ostrava - BSC Bratislava
U15 14:15 BK Snakes U16 - LOKO Plzeň
U17 16:00 LOKO Plzeň - Trefl Sopot
U15 17:45 LOKO Plzeň - BK Snakes Ostrava
U17 19:30 BK Snakes Ostrava - BA Nymburk
Sobota 2.9.2023     
U17 9:00 BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava
U15 10:50 BK Opava - BSC Bratislava
U15 12:40 BA Sparta - BK Snakes Ostrava
U15 14:30 BK Snakes U16 - BK Opava
U15 16:20 LOKO Plzeň - BA Sparta
U15 18:10 BSC Bratislava - BK Snakes U16
U17 20:00 Trefl Sopot - BK NH Ostrava
Neděle 3.9.2023     
U17 9:00 BA Nymburk - LOKO Plzeň
U15 10:50 BK Opava - LOKO Plzeň
U15 12:40 BA Sparta - BSC Bratislava
U19 14:30 BK Opava - Orli Prostějov
U17 16:20 BK Snakes Ostrava - Trefl Sopot

hala SG Plzeňská

         
Čtvrtek 31.8.2023
U19 14:30 BK Snakes Ostrava - BK Opava
U19 16:20 BK NH Ostrava - Orli Prostějov
U19 18:10 MUKS Przemysl - LOKO Plzeň
U17 20:00 BK Snakes Ostrava -  LOKO Plzeň
     Pátek 1.9.2023
U19 9:00 BK NH Ostrava - BK Snakes Ostrava
U17 10:45 BK NH Ostrava - LOKO Plzeň
U19 12:30 Orli Prostějov - LOKO Plzeň
U17 14:15 BK Opava - BA Nymburk
U19 16:00 LOKO Plzeň - BK Opava
U19 17:45 BK Snakes Ostrava - MUKS Przemysl
U19 19:30 BK Opava - BK NH Ostrava
Sobota 2.9.2023     
U19 9:30 MUKS Przemysł - BK Opava
U17 11:20 BA Nymburk -  Trefl Sopot
U19 13:10 BK Snakes Ostrava - Orli Prostějov
U17 15:00 BK Opava -  LOKO Plzeň
U19 16:50 LOKO Plzeň - BK NH Ostrava
U19 18:40 Orli Prostějov - MUKS Przemysl
Nedělě 3.9.2023     
U19 9:30 MUKS Przemysł - BK NH Ostrava
U19 11:20 BK Snakes Ostrava - LOKO Plzeň
U17 13:10 Trefl Sopot - BK Opava

Rozlosování turnaje Test CUP 2023 - dny

Čtvrtek 31.8.2023

           
ZŠ Dvorského U17 11:00 BK NH Ostrava - BK Opava
ZŠ Dvorského U15 12:50 BK Snakes Ostrava - BK Opava
hala SG Plzeňská U19 14:30 BK Snakes Ostrava - BK Opava
ZŠ Dvorského U15 14:40 BA Sparta - BK Snakes U16
hala SG Plzeňská U19 16:20 BK NH Ostrava - Orli Prostějov
ZŠ Dvorského U15 16:30 BSC Bratislava - LOKO Plzeň
hala SG Plzeňská U19 18:10 MUKS Przemysl - LOKO Plzeň
ZŠ Dvorského U17 18:20 BA Nymburk - BK NH Ostrava
hala SG Plzeňská U17 20:00 BK Snakes Ostrava - LOKO Plzeň

Pátek 1.9.2023

           
hala SG Plzeňská U19 9:00 BK NH Ostrava - BK Snakes Ostrava
ZŠ Dvorského U17 9:00 BK Snakes Ostrava - BK Opava
hala SG Plzeňská U17 10:45 BK NH Ostrava - LOKO Plzeň
ZŠ Dvorského U15 10:45 BK Opava - BA Sparta
hala SG Plzeňská U19 12:30 Orli Prostějov - LOKO Plzeň
ZŠ Dvorského U15 12:30 BK Snakes Ostrava - BSC Bratislava
hala SG Plzeňská U17 14:15 BK Opava - BA Nymburk
ZŠ Dvorského U15 14:15 BK Snakes U16 - LOKO Plzeň
hala SG Plzeňská U19 16:00 LOKO Plzeň - BK Opava
ZŠ Dvorského U17 16:00 LOKO Plzeň - Trefl Sopot
hala SG Plzeňská U19 17:45 BK Snakes Ostrava - MUKS Przemysl
ZŠ Dvorského U15 17:45 LOKO Plzeň - BK Snakes Ostrava
hala SG Plzeňská U19 19:30 BK Opava - BK NH Ostrava
ZŠ Dvorského U17 19:30 BK Snakes Ostrava - BA Nymburk

Sobota 2.9.2023

           
ZŠ Dvorského U17 9:00 BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava
hala SG Plzeňská U19 9:30 MUKS Przemysł - BK Opava
ZŠ Dvorského U15 10:50 BK Opava - BSC Bratislava
hala SG Plzeňská U17 11:20 BA Nymburk - Trefl Sopot
ZŠ Dvorského U15 12:40 BA Sparta - BK Snakes Ostrava
hala SG Plzeňská U19 13:10 BK Snakes Ostrava - Orli Prostějov
ZŠ Dvorského U15 14:30 BK Snakes U16 - BK Opava
hala SG Plzeňská U17 15:00 BK Opava - LOKO Plzeň
ZŠ Dvorského U15 16:20 LOKO Plzeň - BA Sparta
hala SG Plzeňská U19 16:50 LOKO Plzeň - BK NH Ostrava
ZŠ Dvorského U15 18:10 BSC Bratislava - BK Snakes U16
hala SG Plzeňská U19 18:40 Orli Prostějov - MUKS Przemysl
ZŠ Dvorského U17 20:00 Trefl Sopot - BK NH Ostrava

Neděle 3.9.2023

           
ZŠ Dvorského U17 9:00 BA Nymburk - LOKO Plzeň
hala SG Plzeňská U19 9:30 MUKS Przemysł - BK NH Ostrava
ZŠ Dvorského U15 10:50 BK Opava - LOKO Plzeň
hala SG Plzeňská U19 11:20 BK Snakes Ostrava - LOKO Plzeň
ZŠ Dvorského U15 12:40 BA Sparta - BSC Bratislava
hala SG Plzeňská U17 13:10 Trefl Sopot - BK Opava
ZŠ Dvorského U19 14:30 BK Opava - Orli Prostějov
ZŠ Dvorského U17 16:20 BK Snakes Ostrava - Trefl Sopot
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY