A JE TO TADY!!! BASKETBALOVÁ GARDERÓBA

Pro všechny hráče soutěžních týmů BK SNAKES Frýdek-Místek – U10, U11, U12 a U13, ale samozřejmě také pro hráče přípravek, jsme připravili možnost nepovinného vybavení hráčů.

Pro soutěžní družstva se jedná o převlékací soupravy v individualizovaném a hlavně novém designu Snakes a také ponožky Mizuno na zápasy.

Soupravy jsou zakázkově vyráběny z funkčních textilií ve firmě Jadberg (http://www.jadberg.eu - do výroby možno vždy zadat při nashromáždění deseti zájemců o tuto soupravu). V této chvíli v soupravách hrají hráči nastupující za družstvo U13. Používáme při rozehřívání před zápasy, ale vzhledem k tomu, že si je platíte sami, mohou děti samozřejmě používat svobodně dle vašeho uvážení, a to nejen na tréninzích. Pro opravdové nadšence a rodící se fanklub jsme schopni zajistit výrobu také dospělých velikostí – obou nebo jen horního dílu.

Nejen pro fanoušky jsme také dále připravili pletenou šálu BK SNAKES FM, bavlněná trička BK SNAKES FM s erbem našeho města a v přípravě je zimní čepice s bambulí.

CENY  
Převlékací souprava 1500 Kč (možno řešit i splátkově případně se domluvit na „pronájmu“ :) - při vrácení, se cena vzhledem ke stavu soupravy vrátí)
Ponožky Mizuno 120 Kč (v omezeném množsví,dovezeno ze zahraničí)
Pletená šála  220 Kč
Bavlněné tričko 100 Kč
Zimní čepice 250 Kč

Prevlekaci_zepredu  Prevlekaci_z-boku  Prevlekaci_zezadu

                         Ponozky  Sala_snakes_fm

Zájem prosím směřujte buď přímo na mě (lukas.peter@vsb.cz) nebo na pány trenéry na tréninzích.

Dětskému basketu zdar!

trenéři

Turnaj we Wieliczce (POL)

V termínu 23.-25.9.2016 (pátek-neděle) se zúčastníme turnaje v polské Wieliczce.

Za tým BK Snakes Frýdek-Místek 14 hráčů+ 2 trenéři

Nominace:  + 6 hráčů FM

S sebou : cestovní pas, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení lékaře (nejlépe sportovního) o schopnosti sportovat, kartičku pojištěnce (originál), plnou moc k   ošetření syna ve zdravotnickém zařízení, menší finanční částka do max. 50.- ZL, POJIŠTĚNÍ DO ZAHRANIČÍ PRO PŘÍPAD ÚRAZU !!!

Dresy, převlékací rozcvičovací triko modré Snakes Ostrava, modré triko týmové Mistři, sportovní obuv, ručník, láhev na pití, spací pytel, vhodný oděv na ven s ohledem na počasí, 3 x láhev 1,5 litru pití (minerálka příp. čistá voda)nejlépe,když se domluví vždy 2 hráči na balení 6 lahví. Ostatní věci jako na předchozí turnaje.

Co nebrat : mobilní telefony, jinou elektroniku, fotoaparáty,větší fin.částky, sladkosti (ve velkém měřítku), basketbalový míč

Schůzka rodičů k turnaji a sezóně 2016/2017 U13 FM : 

Platba hráč : Celkem 1.550.-Kč  (160.-ZL hráč -aktuálně cca 1010.-Kč za turnaj + doprava busem 550.-Kč)  

Platba klub : klub hradí startovné 300.-ZL za tým, hradí platby za trenéry 160.-ZL, 

Zaplatit do kdy : uvedenou (přesnou) finační částku zaplaťte proti potvrzení u trenérů svých týmů nejpozději do 21.9.2016

Doprava : autobusem HZS Čeladná 

Odjezd : 23.9.2016 pátek,  čas nástupu do autobusu 06:30,  Frýdek Místek, parkoviště u obchodního centra U Vykopaného, ul. Ostravská

                             pátek, čas nástupu do autobusu 07:15 hod. Ostrava - parkoviště u restaurace Dakota (na straně Bělského lesa)ul. Plzeňská

Návrat : 25.9.2016 neděle v rozmezí 14:00-18:00 hod..

Trenéři

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY