Pokyny

Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu, platné soupisky k dané soutěži pro dlouhodobé soutěže nebo kvalifikace oblastí. Družstvo předloží ke kontrole doklady identity - dětský občanský průkaz, cestovní pas nebo rodný list hráče (v případě kopie rodného listu, je nutné mít ověřenou kopii).

Startovné: 3.000 Kč / družstvo

Prezence družstev je v pátek 6.5.2022 od 12:00 hod. do 14:00 hod. v kanceláři klubu na ZŠ Dvorského (po domluvě i v jiný termín, je ale nutné prezenci provést před prvním zápasem družstva). Zápasy začínají v pátek 6.5.2022, ve 14:00 hod. na obou halách (viz. Rozlosování Festivalu U12).

Přihláška týmu na Festival U12

Zde si můžete stáhnout přihlášku týmu na Festival U12 2022. Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail: FestivalU12@BKSnakes.cz. Na jiné e-mailové adresy přihlášku neposílejte. Pro rodiče a fanoušky je možné také zajistit ubytovní i stravu dle jednotlivých balíčků - viz. Haly, ubytování, stravování Postup: poslání přihlášky na email při němž bude respektováno pořadí příjmu přihlášek a platby při rezervaci kapacit pro ubytování na uvedených místech. S přihláškou nezapomeňte poslat fotku týmu, logo klubu a stručné představení týmu.

Kontakt

 

  Ředitel turnaje Technické zajištění
  Petr HÁLA Richard MAREK
Mobil: 736 660 430 725 650 253
E-mail: FestivalU12@BKSnakes.cz
Richard.Marek@BKSnakes.cz
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY