Easter Tournament Ostrava 2017

Hodnocení velikonočního turnaje z pohledu umístění vyzní celkem příznivě. Z pohledu předvedené hry pak budu 2. místo, a tedy stříbrné medaile, brát jako odrazový můstek do další sezony, kde nás čeká plno práce.Práce, která nám dovolí hrát tak dobře, že nebudeme odcházet se sklopenými hlavami tak, jak tomu bylo po utkání s kluky z Lit vy. Jinak to byl podařený turnaj, hrálo se v netradičním prostředí Trojhalí a zřejmě se všem líbil.

Podrobný rozbor provedu na tréninku.

Snakes Ostrava - Frýdek-Místek  74: 19

Snakes Ostrava - Klaipedos 18:76

Snakes Ostrava - NH A  72:25

Snakes Ostrava - NH B  58:10

Snakes Ostrava - Banovce n. B.  45:30

Hráli a bodovali celkově:

Bauer 21, Stefanov 19, Smažák 85, Polach 64, Celerin 18, Skopal 8, Duspara 28, Melichar 2, Do, Dvořáček 6, Knebel 8, Kormančík 6, Záhora 2. 

 Rodičům dík za velkou účast a hlasitou podporu.

Trnka Josef 

BK SNAKES FRÝDEK MÍSTEK vs. BK SNAKES OSTRAVA

     Tak jsme celkem předpokládaně došli do cíle OP U 10, stali jsme se přeborníky oblasti a pozvolna se připravujeme na další sezonu, v které budeme hrát již o postup na finále na republikové úrovni. A nebude to hladká záležitost, o totéž budou usilovat týmy z Příbora, NH,Opavy, tedy družstva, která mají bohaté zkušenosti z těchto soutěží.Trénink a plno basketbalové práce nás čeká, soupeř nespí, také pracuje.

    Poslední dvojutkání jsme odehráli ve F-M. To první se našim rodičům muselo líbit, druhé pod dojmem snadného vítězství jsme odehráli s mnoha chybami, nepřesnou střelbou, se zoufale děravou obranou. 

BK Snakes Ostrava - BK Frýdek-Místek    98:14 a 71:26

Hráli a bodovali:

Bauer 4 - 6, Filipský 4 - 10, Stefanov 10 - 12, Smažák 18 - 9, Polach 14 - 18, Celerin 23 - 2, Skopal 12 -2, Duspara 7 - 8, Záhora 2 , Dvořáček 2 - 2, Knébl 4 a Kormančík.

   Rodičům dík za dopravu a povzbuzování.                                

Trnka Josef

BK SNAKES OSTRAVA vs. BK SNAKES ORLOVÁ

Hodnocení dvojutkání, které se hrálo s Orlovou, bude vycházet pouze ze zápisu.

Přání vyhrát jste splnili, někteří jste si solidně zastříleli, jiným to ne a  ne do koše spadnout. Budeme na tom pracovat.

BK Snakes Ostrava - BK Snakes Orlová 63:24 a 57:32

Hráli a bodovali   Bauer 4 - 3, Filipský 2  - 8, Stefanov  22  - 16, Smažák  7  -  18, Polach  16  - 8, Skopal  2, Duspara  6, Melichar, DO 2, Záhora, Knebel  2  - 2, Sonovský  2, Kormančík

Děkuji trenérům Hálovi a Smažákovi za výpomoc.

Trnka Josef

BK SNAKES OSTRAVA vs. BK OPAVA

BK Snakes Ostrava - BK Opava 45:24

BK Snakes Ostrava - BK Opava 52:45

Utkání s Opavou patří vždy k těm dramatickým, hodně vyhecovaným a bouřlivým. Zvláště druhé utkání přineslo vyrovnaný boj, hlasité povzbuzování rodičů obou družstev, ale také i hezké basketbalové momenty.Naše vítězství byla hodně vydřená, nedávali jsme lehké koše, udělali spoustu nevynucených chyb v podobě kroků, přerušeného dríblinku a zcela nepřesných přihrávek. Vyhráli jsme proto, že i když jsme hráli pouze ve dvanácti, byli jsme o trošku lepší.

Hráli a bodovali  :  Bauer 6-11, Filipský 2, Stefanov 4-6, Smažák 20-12, Polách 11 -14,( obě rozehrávky výborný výkon/, Skopal 2, Duspara 2-4, Melich, Do, Záhora, Knébl 2 1, Sonovský.

Prosím o zaplacení zápisného!

Trnka Josef

BK SNAKES OSTRAVA vs. ŽAK ŽORY

BK Snakes Ostrava -  ŽAK Žory 45:60 (11:22 18:42 27:50)

BK Snakes Ostrava -  ŽAK Žory 35:56 (10:15 12:30 25:45)

Odehráli jsme další dvojutkání OP se soupeřem z Polska a s naší marodkou a nepřítomnými jsme předvedli hru plnou vlastních chyb, odevzdaných míčů, neproměněných šancí, ale hlavně se zoufalými doskoky pod oběma koši. Soupeř nás trestal okamžitě rychlými protiútoky a opakovanými střeleckými pokusy.

Nedokázali jsme uhlídat dva hráče, kteří nás v obu zápasech porazili  č.10  -  14 a 32 bodů, č.11  -  18 a 17 bodů. 

Hráli a bodovali: Bauer 4 - 8, Záhora, Macura, Duspara 4, Knebel 2, Do, Dvořáček 3, Celerin 11 - 8, Kormančík, Skopal 2 - 4, Sonovský, Polach 19 - 15.

Trnka Josef

BK SNAKES OSTRAVA vs. BK SNAKES FM

BK Snakes Ostrava - BK Snakes Frýdek-Místek 48:16

BK Snakes Ostrava - BK Snakes Frýdek-Místek 41:12

Odehráli jsme poslední utkání v první polovině sezony, vyhráli, ale ke spokojenosti hodně daleko. Proti soupeři, který bránil za hranici regulérnosti, řeší vše rychlá, včasná a přesná přihrávka. A tuto základní dovednost neovládáme. Těšte se.

Hráli a bodovali Bauer 4-2, Filip, Stefanov  16 - 12, Smažák 4-6, Hruška 4-2, Polach 12-7, Celerin 2-2, Duspara 2-3, DO, Záhora 4, Dvořáček, Němec 2-7 a Sonovský.

Trnka Josef

BK SNAKES ORLOVÁ vs. BK SNAKES OSTRAVA

BK Snakes Orlová - BK Snakes Ostrava 30:71

BK Snakes Orlová - BK Snakes Ostrava 44:77

Dobrý zájezd ke klukům do Orlové.

Dobrý byl hlavně v tom, že nás bylo šestnáct, hráli jsme v příjemném prostředí a hlasitým povzbuzováním vytvořili velmi hezké basketbalové podmínky a atmosféru. Na hřiště se dostali všichni, mě nejvíce potěšila snaha všech o rychlý protiútok, který byl naší největší zbraní, i když má k dokonalosti ještě daleko. Nás může posu nout ve výkonu trénink všech, pokud možno co nejvíce spolu a vícekrát v týdnu.

Hráli a bodovali: Macura, Bauer 7-9, Filipský6, Stefanov 18-19, Hruška, Polach 24-13, Musil, Celerin 9-19, Skopal 8-6, Duspara 4-2, Melichar, Do, Záhora, Dvořáček, Němec 2-2 a Sonovský 1

Dík za dopravu a podporu v hledišti                                                                        

Trnka Josef

BK OPAVA vs. BK SNAKES OSTRAVA

BK Opava - BK Snakes Ostrava 42:43

BK Opava - BK Snakes Ostrava 19:13

Druhé dvojutkání jsme odehráli v basketbalovém paláci v Opavě a je třeba řict, že celkem dobře.  Hráli jsme na velkém hřišti a dokud nám síly stačily, byl to vyrovnaný zápas. Soupeř neustále střídal jednotlivce i celé skupiny, většina jich hrála ve všech čtvrtinách, hodně a rychle běhal a my jsme se nestačili orientovat hlavně v obraně. Body jsme dostývali od soupeřů, které nikdo nebránil. Na všech nedostatcích budeme pracovat.

Největsí problém našeho týmu je ten, že na utkání se připravujeme v pátek, ale na tento trénink nepříjde řada kluků bez omluvy nebo z rodinných důvodů. V Opavé jsme hráli ve dvanácti, soupeř střídal 17 kluků.

Hráli a bodovali: Macura, Bauer 6, Filipský 5-2 Stefanov 2, Hruška, Polach 24-3, Musil1, Celerin 8-3, Skopal 2, Duspara, Do, Záhora

Dík všem za účast i povzbuzování.                                                                                          

Trnka Josef

ŽAK ŽORY vs. BK SNAKES OSTRAVA

Žak Žory - BK Snakes Ostrava 40:66

Žak Žory - BK Snakes Ostrava 17:42

U 10 Ostrava má první utkání za sebou, bylo to dvojutkání a bylo v obou případech vítězné. Hráli jsme v polském městě Zory, v krásné hale, v dobrém basketbalovém prostředí. Tuto kategorii hrajeme poprvé a podle toho vypadala i úroven hry. Trenéři chválí bojovnost, nasazení od samého hvizdu, snahu po rychlém útoku. Máme před sebou plno práce ve zdokonalovéní základních dovedností - driblink, chytání míčů, přihrávky............. Výsledky byly nakonec dány tím, že v našem družstvu vedli hru dva hráči, u soupeřu jen jeden.

Hráli a bodovali: Duspara 1, Melichar, Stefanov 8-1, Filipský  6-2, Skornák, Musil, Do 2, Dvořáček, Celerín 4-5, Skopal 1, Polach 26-5, Smažák 15-29, Bauer 4,

První utkání si doufám v hledišti užili i rodiče hráčů, kterým tímto děkuji nejen za pomoc s dopravou na místo utkání, ale také za a sportovní povzbuzování hráčů z obou týmů.

Trenér

Trnka Josef

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a čtrnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY