O turnaji / Tournament

Již 3. ročník našeho - vašeho mezinárodního minibasketbalového turnaje s názvem BABY X-MAS SNAKES CUP 2018 je připravován pořadatelema to klubem BK Snakes Ostrava pro hráče kategorie U13 (datum narození 2006 a mladší) a to především z důvodu zajištění co největšího počtu kvalitních utkání, což jak se již v minulosti potvrdilo může zajistit jen konfrontce se zahraničními celky různého herního pojetí.

Za pořadatele letošního ročníku si přejeme, ať se turnaj všem vydaří, ať se všem vyhnou zranění a ať se v letech příštích do Ostravy rádi vracíte.

The 3rd annual of our BABY X-MAS SNAKES CUP 2018 international mini-basketball tournament is being prepared by the organizer of BK Snakes Ostrava for U13 (date of birth 2006 and younger) in order to ensure the highest number of high quality matches, which, as has been confirmed in the past, can only be confronted with foreign entities of different game concepts.

We wish from the organizers of this year of tournament to let everyone avoid injuries and to come back to Ostrava in the years to come.

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a osm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY