Nábor do basketbalových přípravek

 Od 6.9.2021 začínají nábory do přípravek na orlovských školách.

Info

Plakat

Přípravky na jednotlivých školách startují v týdnu od 14.9.2020!!!

Info

V pátek 15.6.2019 proběhl poslední trénink přípravek v této sezóně. Všem děkuji za celoroční trénování.

Pokračovat budeme po prázdninách.

Začátkem září proběhnou na všech školách nábory.

Přeji všem malým baskeťákům krásné vysvědčení.

Užijte si prázdniny!!!

 

Roman Vítek

BK Snakes pořádal opět po roce příměstský tábor

Basketbalový klub Snakes Orlová po loňské premiéře uspořádal o prázdninách pro děti, které se věnují basketbalu další příměstský tábor. Naše základna byla opět na ZŠ Ke Studánce a i touto cestou děkuji panu řediteli, panu školníkovi a všem v kuchyni za pomoc s konáním tábora.

Po roce nám znovu po oba týdny vyšlo počasí a většinu času jsme mohli trénovat mimo tělocvičnu. Využívali jsme venkovní prostory ZŠ Ke Studánce, hřiště na ZŠ Mládí, fotbalové hřiště s umělou trávou, krytý bazén v Orlové a jeli jsme na výlety do Bohumína, kde si děti zahrály minigolf a vyřádily se na Mauglího stezce a ve druhém týdnu do ostravské ZOO.

Děti si kromě basketbalu vyzkoušely i další sporty, zejména atletiku, fotbal, florbal, házenou a další hry. Během každého turnusu probíhala celotýdenní soutěž ve střelbě trestných hodů a zvlášť ve druhém týdnu byla soutěž nesmírně vyrovnaná a o vítězích v obou kategoriích (benjamínci a baskeťáci) rozhodl až poslední den.

Obou turnusů se celkem zúčastnilo 50 dětí, z toho 11 sportovalo celé dva týdny. A to se ještě několik dětí na poslední chvíli odhlásilo z důvodu nemoci. Naštěstí se nám během tábora vyhnula vážnější zranění a skončili jsme s bilancí jednoho lehce podvrtnutého kotníku, jednoho malinko ulomeného zoubku a několika modřin a odřených kolen. Tyto drobné šrámy bohužel ke každému kontaktnímu sportu patří. Všechny děti ale byly z tábora nadšené a těší se na tábor zase za rok.

Za to že oba týdny tábora proběhly v naprosté pohodě, děkuji všem šikovným dětem, kterým se o prázdninách chtělo sportovat, jejich rodičům za skvělou komunikaci a přístup a zejména mým kamarádům kolegům trenérům Honzovi Kuklovi a Radkovi Wlachovi, bez kterých by to nešlo.

Roman Vítek

Basketbalisté SNAKES měli tábor

O letošních letních prázdninách uspořádal BK Snakes Orlová basketbalový příměstský tábor určený pro děti, které navštěvovaly basketbalové přípravky. Tábor proběhl ve dvou týdenních turnusech a celkem se jej zúčastnilo 50 dětí. Trojice trenérů Roman Vítek, Jan Kukla a Radek Wlach se snažila pro malé basketbalisty připravit pestrý program od rána až do pozdního odpoledne.

Tábor měl základnu na ZŠ Ke Studánce, kde jsme měli k dispozici velkou tělocvičnu a také nám ve školní kuchyni paní kuchařky připravovaly výborné obědy. Přestože byl tábor zaměřený na basketbal, tak si děti vyzkoušely i další sporty, nejčastěji atletiku, fotbal, florbal a házenou.

Děti ale nebyly celý den zavřené v tělocvičně. Trenéři využili krásného počasí a většina tréninků proběhla pod širým nebem. Snakes měl možnost trénovat na fotbalovém hřišti s umělou trávou, ve venkovních prostorách ZŠ Ke Studánce a navštívili jsme i sportovní hřiště na ZŠ Mládí (velká škoda, že takové hřiště nemají všechny školy…). Nechyběla ani návštěva krytého bazénu a v každém týdnu jsme jeli na výlet. V prvním turnusu jsme jeli mezi dinosaury, a protože se některé děti rozhodly absolvovat oba turnusy, tak ve druhém týdnu jsme navštívili Hobbypark v Bohumíně, kde si malí basketbalisté vyzkoušeli minigolf a potom i lanové centrum.

Jediné, co mě mrzí, bylo zranění ruky Matěje Hudce, který bohužel musel tábor předčasně ukončit. Tímto mu za celý klub přeji rychlé zdravení a návrat ke sportu.

Chtěl bych poděkovat všem ze ZŠ Ke Studánce, kteří nám pomohli se zajištěním tábora, zejména panu řediteli Mgr. Milanu Fusovi a také panu školníkovi Petru Kaduchovi. Stejné díky patří i kolegům trenérům, bez kterých by to nešlo. Pro nás trenéry byla největší odměnou pochvala a poděkování od spokojených rodičů, ale především zájem a přístup dětí, které se tábora zúčastnily.

Roman Vítek

Snakes Orlová

 Snakes Orlová

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY