Sezóna 2018/2019

Tým složený z chlapců ročníku narození 2008 a 2009 vstoupil do své druhé basketbalové sezóny. Během prázdnin jsme se přesunuli do kategorie U11, která je po celé České republice vnímána jako první oficiální kategorie v dětském minibasketbalu. Letos nás opět čekají dvě soutěže, výše zmiňovaný Oblastní přebor kategorie U11 a Oblastní přebor kategorie U12. Jako bonus jsme se přihlásili do Kvalifikace o postup na Mistrovství České republiky v kategorii U11.

Tým kluků je jedna parta a celkem jim to spolu sedí. Dva hráči skončili a tři noví se do týmu přidali. Nás těší, že je o basketbal takový zájem, a že v současné době se tým skládá z 27 malých nadějných basketbalistů. Na pozici trenéra se k týmu připojil trenér Petr Hála, který svým čerstvým pohledem a mnoha letitou praxí přinese nové poznatky a staré lety osvědčené pravdy a metody. Našim dlouhodobým cílem je citlivě pracovat s jednotlivými hráči a rozvíjet jejich basketbalové dovednosti v souladu s jejich biologickým vývojem. Kluci před sebou mají dlouhou cestu a na jejím konci by měla být účast v extraligových soutěžích U17, U19 a start v nejvyšších zahraničních nebo českých soutěžích.

Konkrétním cílem letošní sezóny je úspěšné zvládnutí Kvalifikace o postup na Mistrovství České republiky a postup mezi 12 nejlepších družstvech v kategorii U11. Cíl je to vysoký, ale ne nemožný a povede k němu pouze tvrdá práce na trénincích. Nicméně, k tomuto cíli se nebudeme upínat více než je zdrávo. Nejsme krátkozrací a uvědomujeme si, že mnoho z našich hráčů teprve vyzrává a jejich nejlepší basketbal přijde mnohem později než v minibasketbalových kategoriích.

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacetjedna a patnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY