Tak jsme se konečně po roce a půl dočkali

BK Snakes Ostrava - Basketpoint FM 28:39 (4:16 7:26 17:33)

BK Snakes Ostrava - Basketpoint FM 21:46 (8:15 8.26 13:38)

První utkání v OP U13 nám moc nevyšly. První utkání jsme sice začali vedením, ale v polovině čtvrtiny nám soupeř začal ujíždět a v této části hry vyhrál 14:0. Důvod - rychlost a bojovnost!! Další pětice hráčů v druhé čtvrtině měla stejný problém s rychlostí a nasazením. Nebyli jsme schopni vracet se se soupeřem, což vedlo k jednoduchým košům Basketpointu. Nás srážela k zemi ještě navíc OTŘESNÁ úspěšnost v zakončení. Po utkání jsme napočítali 38!!! neproměněných jednoduchých střel (to je 76 bodů!!!). Přesto se nám podařilo druhou polovinu hry vyhrát, kdy první pětka vyhrála tento úsek hry 10:7 a druhá 11:6.

Druhé utkání jsme začali lépe v první čtvrtině a až do poslední minuty této části jsme byli lepší. V poslední minutě jsme však OPĚT neproměnili dvě "tutovky" a soupeř okamžitě trestal a bodově nám ujel. V dalším průběhu hry jsme sem tam něco ukázali, ale pokračovali ve stejném duchu. Musíme si uvědomit, že basketbal je v první řadě o běhání a bojovnosti o každý míč. Dále nám nestačí naše úspěšnost v zakončení, ale všechny tyto věci jsou otázkou tréninku a přístupu kněmu. Zvednout hlavy chlapci a poctivě makat a to nejen na tréninku, protože jenom trénink 3x týdně nestačí!!!

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY