Seznamujeme se s basketbalem

BK Snakes Ostrava opět zahájil v letošním školním roce 2018/2019 kroužek basketbalu na ZŠ Horymírova. Každé pondělí od 15:15 do 16:15 hodin je pro malé sportovce (žáky 1.- 3. tříd) v naší školní tělocvičně basketbalová přípravka.

Pro děti, které jsou odpoledne ve školní družině, si připravujeme ve spolupráci s členy BK Snakes Ostrava pravidelné setkání, během kterých  se dětem snažíme přiblížit basketbal. Zájemci si vyzkouší základní dovednosti s míčem a zahrají si malý basketbalový turnaj. Pro účastníky je nachystaná sladká odměna a dobrý pocit z aktivně prožitého odpoledne.

Případní zájemci o basketbalový kroužek se mohou hlásit u paní učitelky Stillerové, třída 4.C nebo u pana trenéra Kovalského (kontakt viz. info níže).

Mgr. Žaneta Stillerová


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přípravka - ZŠ Horymírova, Ostrava-Zábřeh

Trenér: 

Radovan KOVALSKÝ

mobil: 608 113 698, e-mail: Radovan.Kovalsky@BKSnakes.cz

Den Čas Místo
Pondělí 15:15 - 16:15 ZŠ Horymírova

Odkaz na stránky školy

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvacetjedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: SnakesBK@seznam.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY