Přípravka - ZŠ Horymírova, Ostrava-Zábřeh

Přípravka se připravuje. Pro další informace kontaktujte

Petr HÁLA

mobil: 736 660 430, e-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Odkaz na stránky školy

Seznamujeme se s basketbalem

BK Snakes Ostrava opět zahájil v letošním školním roce 2018/2019 kroužek basketbalu na ZŠ Horymírova. Každé pondělí od 15:15 do 16:15 hodin je pro malé sportovce (žáky 1.- 3. tříd) v naší školní tělocvičně basketbalová přípravka.

Pro děti, které jsou odpoledne ve školní družině, si připravujeme ve spolupráci s členy BK Snakes Ostrava pravidelné setkání, během kterých  se dětem snažíme přiblížit basketbal. Zájemci si vyzkouší základní dovednosti s míčem a zahrají si malý basketbalový turnaj. Pro účastníky je nachystaná sladká odměna a dobrý pocit z aktivně prožitého odpoledne.

Případní zájemci o basketbalový kroužek se mohou hlásit u paní učitelky Stillerové, třída 4.C nebo u pana trenéra Kovalského (kontakt viz. info níže).

Mgr. Žaneta Stillerová


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY