První kolo v Brně "plichta"

Sokol Šlapanice - BK Snakes Ostrava 64:82 (16:25 26:43 45:61)

SAM BŠM Brno - BK Snakes Ostrava 84:71 (16:25 36:38 60:59)

První kolo žákovské ligy nám vyšlo napůl. Ve Šlapanicích bylo družstvo tvořeno i mladšími hráči a tak jsme zde měli výškovou i silovou převahu. Do vedení jsme šli od 2. minuty a od půlky utkání jsme kontrolovali dvacetibodový náskok. Utkání se vyznačovalo velkou škálou nepřesností, která nás stála dobrý dojem z utkání. Na omluvu (i když toto dělám nerad) můžeme doplnit, že to bylo první utkání v sezóně a chyby se daly očekávat.

Druhé utkání na BŠM nám v úvodu vyšlo a hned od začátku jsme začali dělat problémy soupeři v útoku. Recept - jednoduchost a hra 1na1. Vedení se nám dařilo udržet až do poločasu, ale pak jsme soupeře pustili do malého vedení. Ještě v 7. minutě poslední čtvrtiny jsme mohli pomýšlet na úspěch i v tomto utkání, ale ztráta koncentrace díky únavě (soupeř byl také unavený, takže toto nemůžeme brát jako omluvu) vedla k chybám v obranné fázi, hlavně na doskoku a ke špatným a netrpělivým řešením v útoku. Škoda, měli jsme na to, ale porazili jsme se sami.

Pozitivní na obou utkání je, že i v této sestavě jsme schopni dávat poměrně dost bodů. V útoku bych vyzdvihl výkon Davida Mihála, který především v druhém utkání vedl tým slušnou hrou 1na1 a byl i schopen tvořit dobré střelecké situace pro své spoluhráče (a když se naučí doprava, bude to ještě lepší). Co se týče obranné fáze, tam "otvíráme novou knihu" ze které je potřeba se co nejrychleji učit a nespoléhat se na to, že jsme nejvyšší a nejhmotnější, protože toto už není dávno pravda.

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY