Dvě výhry z venku

BK Krnov - BK Snakes Orlová 31:48 (8:8, 17:24, 29:34)

Body: Kryštof 12, Mates 10, Kuba 9, Seba 4, Antonio 3, Patrik A. 2, Tonda 2, David 2, Patrik Č. 2, Filip 2

BK Krnov - BK Snakes Orlová 27:50 (8:3, 13:26, 21:35)

Body: Mates 11, Kryštof 7, Patrik A. 6, Seba 6, David 6, Tonda 6, Kuba 4, Tibor 2, Antonio 2

Další z týmů orlovských hadů dnes rozehrál soutěž. Na úvod nás čekal zájezd do Krnova s hodně časným vstáváním, protože domácí nám stanovili začátek prvního zápasu na 8:30. Podle toho taky vypadal první poločas úvodního utkání. Někteří hráči asi ještě místy dospávali. Postupně jsme domácí přehráli naší zlepšenou obranou a snadným skórováním z rychlých protiútoků.

Druhý zápas jsme nezačali vůbec dobře, ale sestava ve druhé čtvrtině skóre otočila a utkání jsme dovedli do vítězného konce. S výsledky můžeme být spokojeni, ale ne tak úplně s předvedenou hrou. V obraně bylo během obou utkání vidět zlepšení, ale pořád je na čem pracovat. V útoku spousta pěkných akcí, ale na druhou stranu hodně zbytečných chyb.

V každé případě ale pochvala pro všechny, kteří dnes nastoupili. Poděkování našemu doprovodu za povzbuzování a pomoc s dopravou

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY