V DOMÁCÍCH UTKÁNÍCH JSME DVAKRÁT PORAZILI TÝM SK BRUNTÁL

BK Snakes Orlová - BK ZŠ Cihelní Bruntál 46:25 (14:12 22:16 38:18)

Ondra Mika 10, Flori Vonzino 10, Maty Mikula 6, Vitovský Jan 6, David Warta 6 (2/0), Kuba Vašek 2, Honza Zuziak 2, Marťa Betteš 2, Erik Springer 2, Tom Sulek, Ondra Sláma, Radek Višnyei, Gabi Vereška, Tom Šimek a Jirka Koláček 0

BK Snakes Orlová - BK ZŠ Cihelní Bruntál 28:10 (8:2 12:5 20:7)

Flori Vonzino 8, Jirka Koláček 8 (2/0), Ondra Mika 4, Radek Višnyei 2, David Warta 2, Marťa Betteš 2, Honza Zuziak 2, Honza Vitovský, Erik Springer, Tom Sulek, Ondra Sláma, Gabi Vereška, Tom Šimek, Kuba Vašek a Maty Mikula 0

První zápasy a hned přinesly dvě výhry a obrovskou radost. Do prvního zápasu jsme vtrhli s chutí a pobrali soupeři všechny míče. Překvapilo mě, jak dobře jsme zakončovali a hned jsme si vybudovali 10 bodů náskok. Po prostřídání přišel chaos v tom, kdo koho brání a než jsme se srovnali, tak soupeř náskok dotáhl. V dalších čtvrtinách jsme pomalu navyšovali skóre a to především dobrou a pozornou obranou. Střelecky se blýskl Ondra Mika a Flori Vonzino a v obraně byl největší spoleh na Jirku Koláčka.

Druhé utkání bylo podobné tomu prvnímu, až na úspěšnost zakončení. Tentokrát se nám nedařilo vstřelit koš. Měli jsme spoustu šancí, kdy jsme byli volní pod košem, ale míč ne a ne dostat do koše. Každopádně chválím obrovskou bojovnost a zápal pro hru, která do minibasketbalu patří. Kluci makali a zasloužili si vyhrát. 

PRVNÍ TRÉNINKOVÝ TÝDEN ZA NÁMI

Během týdne se poprvé sešli kluci ročníku narození 2008 na společném tréninku. Nový tým U10 tvoří především kluci, kteří v loňském roce navštěvovali basketbalové přípravky a je to tak jejich opravdu první sezóna; a kluci, kteří si už k zápasům "přičichli" a mají tak své první zkušenosti ze hry. Trénovat budeme v úterý a ve středu, vždy na ZŠ Školní, kde budeme hrát své domácí zápasy. Cílem celého roku bude: získat fyzický základ pro hru (rychlost, síla, ohebnost), naučit se a zdokonalovat individuální činnosti jednotlivce (driblink, střelba, přihrávka, obrana) a zvládat jednoduchou taktiku hry. 

Novinky

 • Změna u zápasu 1. ligy

  20.10.2017

  V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

 • Změna v pravidlech od 1.10.2017

  10.10.2017

  Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

 • Naši Snakes

  26.9.2017

  Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY