Z Frýdku-Místku vezeme jednu porážku a jednu výhru

BASKETPOINT FM - BK SNAKES ORLOVÁ 19:7 

BASKETPOINT FM - BK SNAKES ORLOVÁ 8:22

První venkovní zápasy jsme odehráli na půdě Frýdku-Místku, soupeře zhruba stejně zkušeného jako my. První zápas byl z naší strany ospalý a zaslouženě jsme prohráli. Do druhého utkání jsme kluky namotivovali a ti předvedli daleko lepší výkon. Především jsme zlepšili obranu a více jsme si přihrávali. Klukům gratuluji k jejich prvnímu vítězství. Za 14 dní přivítáme doma tým NH MOaP. S vyspělejším týmem budeme získávat především cenné zkušenosti. 

Tým U10 Orlová odehrál své první zápasy proti týmu z Havířova

BK Snakes Orlová - Start Havířov 17:37 (8:12 14:24 17:29)

Jirka Vitovský 7 (5/3), Kuba Klčo 6, Kristián David 2, Domča Bartušek 2, Vojta Kopecký (2/0), Kamil Willerth (2/0), Vojta Sordyl, Míša Wavreczka, David Kraus, Luky Kunc, Vašek Drobek, Viki Balys, Kuba Macháček, David Satora, Peťa Woller, Štěpa Urbančík, Matěj Molnár

BK Snakes Orlová - Start Havířov 23:35 (4:10 12:20 18:29)

Míša Wavreczka 5 (4/1), Jirka Vitovský 4, Kuba Klčo 4, Vojta Sordyl 2, Peťa Woller 2 (6/2), Matěj Molnár 2, Kristián David 2, Viki Balys 2, Kamil Willerth (2/0), Vašek Drobek (2/0), Luky Kunc, David Kraus, Vojta Kopecký, Domča Bartušek, Kuba Machářek, David Satora, Štěpa Urbančík

V neděli byl v Orlové k vidění krásný začátečnický basketbal. Domácí tým vyzval soupeře z Havířova, a přesto že na něj tentokrát nestačil - výsledky zápasů 17:37 a 23:35 - mohli jsme vidět parádní bojovný výkon ze strany domácích. Kluky musím pochválit, protože svoje první zápasy zvládli velmi dobře. Těší nás i široká základna fanoušků, kde se sešli rodiče, prarodiče, sourozenci a mnoho dalších, kteří přišli povzbudit kluky při jejich prvních zápasech.

Děkujeme

Kliknutím na fotku zobrazíte fotky ze zápasu:

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY