Hra bez obran - Střelecké hody

BK Pardubice - BK Snakes Ostrava 98:72 (24:17 48:34 75:50)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

V dnešním zápase jsme nastoupili proti borcům z Pardubic. Po dlouhé cestě jsme byli relativně plní elánu a šli jsme si pro výhru. Bohužel opak byl pravdou. Na hráčích nebylo vidět nasazení ani chuť do hry. Soupeř nás překonával v soubojích 1x1. Naše ofenzivní hra byla neorganizovaná a procento trojkových pokusů nebylo nějak zázračné. Druhý poločas jsme změnili hru na zónu 2x3. Na tu soupeř také našel klíč a připsal si domácí výhru. Máme na čem pracovat!

Prohra v prodloužení

TJ Slavia Kroměříž - BK Snakes Ostrava 91:86 p.p. (13:24 36:51 69:68 82:82)

Statistiky zápasu

Do utkání jsme dobře vstoupili, ale koncentraci jsme neudrželi po celý zápas. Ve 4. čtvrtině jsme ztratili 10-ti bodové vedení, nezvládli koncovku a zápas v prodloužení prohráli. Gratulace soupeři.

Sympatický výkon na Vysočině

BC Vysočina - BK Snakes Ostrava 85:75 (27:15 39:38 64:60)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Dnes nás čekalo nedělní utkání v Jihlavě. Do zápasu jsme vstoupili dobře a soupeře zaskočili rychlými trojkami a vybudovali si tak krátké vedení. Po prostřídání základní pětky jsme zbytečně zmatkovali a nechali soupeře dostat do zápasu. Agresivní obranou a rychlým přechodem dopředu jsme se ve druhé čtvrtině dokázali vrátit zpátky do zápasu. Trenér byl s výkonem spokojený, rozhodovali pouze detaily.

Zkušenost v poslední čtvrtině rozhodla

BK Snakes Ostrava - SKB Zlín 72:84 (18:25 37:36 55:59)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Ve druhém domácím zápase jsme narazili na zkušenější družstvo ze Zlína. Po horší první čtvrtině, jsme se dokázali rychlým přechodem a přesnými střelami vrátit do zápasu a dokonce v poločase o 1 bod vést, ale Zlín po 15 minutách odpočinku dokázal odpovědět a zpět si vzít vedení na svoji stranu. Inkasovali jsme 13 trojek a to je moc.

Slezské pikantní DERBY

BK Opava B - BK Snakes Ostrava 73:77 (17:13 31:41 54:65)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Dnes nás čekalo večerní utkání v Opavě, do kterého jsme nastoupili s jasným cílem, zastavit 4 klíčové hráče soupeře a vyhrát. Problém nám dělal doskok, soupeře jsme nechali doskočit 52 míčů, z toho 22 útočných. Omluvou není ani malá sestava, ve které jsme hráli. Z Opavy si vezeme důležité body.

Snakes ukázal sílu

BK Snakes Ostrava - SA Komfort Brno 98:69 (22:30 54:46 79:60)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Začátek utkání jsme zaspali a špatným bráněním a následnou rotací jsme nabrali manko -10 bodů. Zlepšenou obranou, rychlým přechodem do útoku a úspěšnou střelbou za 3 body jsme utkání zvrátili. Po přestávce jsme v nastolené hře pokračovali, postupně jsme náskok ještě navyšovali a došli jsme si pro první výhru v 1. lize mužů.

První utkání v sezóně 2019/2020

Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava 92:79 (21:23 46:42 59:63)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Také naše družstvo 1.ligy mužů dnes otevřelo novou sezónu venkovním zápasem proti Olomouci. I přes roli outsidera se kluci ničeho nezalekli a dobrým, nebojácným výkonem drželi vyrovnaný stav až do konce třetí čtvrtiny. Poté si však Adam Robenek přihodil škaredé zranění kolene, což vedlo k mírnému úpadku sebevědomí a výrazné ztrátě na doskoku našeho týmu. Ke konci zápasu se projevily soupeřovy zkušenosti, který dotáhl zápas do vítězného konce.

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY