První výjezd a dvě výhry

TJ Slavia Kroměříž - BK Snakes Ostrava 48:73 (15:12 25:36 33:55)

Jiskra Kyjov - BK Snakes Ostrava 54:65 (24:14 32:28 41:46)

První výjezd skončil vítězně, ale vítězství se nerodila lehce. V sobotním utkání v Kroměříži jsme prohráli úvodní čtvrtinu, ale druhá pětka celoplošnou obranou získala vedení, které se postupně navyšovalo a tak mohli nastoupit všichni hráči z lavičky.

V nedělním utkání nás čekal soupeř z Kyjova a ten nám hned dělal veliké problémy na doskoku a naše hra v útoku byla hodně netrpělivá, kde jsme se dostávali do nepřipravených střel, které domácí družstvo doskočilo a zakončovalo z rychlých protiútoků. Velice špatná byla i obrana v první půli. Po poločasové přestávce jsme začali hrát koncentrovaně a vycházeli jsme z dobré obrany a doskoku, dali pár jednoduchých košů a dostali se do vedení. Do konce utkání jsme udržovali 10-ti bodový náskok a vítězství odvezli do Ostravy. Pochvalu za druhý poločas si zaslouží celý tým, zejména pak Zelda za výbornou práci podk košem v obraně, což utkání rozhodlo. Otázka je, jestli lepší soupeři budou čekat až do druhé poloviny utkání, než se probereme.

První kolo ŽL U14 1:1

BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 70:75 (19:16 40:37 52:56)

BK Snakes Ostrava - SAM BŠM Brno 83:78 (20:21 47:43 72:59)

První utkáním s Prostějovem jsme odstartovali letošní soutěž. Utkání se hrálo ve velkém tempu a vyznačovalo se spousty nevynucených chyb a neproměněných jasných šancí především z naší strany. To dokazuje skutečnost že dvě minuty před koncem druhé čtvrtiny jsme vedli o 13 bodů a sopeře jsme vrátili do hry chybami, kterých jsme se za tak krátkou dobu dopustili. Druhou část hry jsme ztratili koncentraci i bojovnost a soupeře jsme nechali jít do vedení a nedotáhli.

Druhé utkání mělo první půli podobný průběh, kdy jsme si na začátku druhé čtvrtiny vytvořili 10-ti bodový náskok, který jsme hned ztratili. V tomto utkání jsme ale nepolevili a druhou část hry zvládli (až na výpadek na začátku poslední čtvrtiny) lépe než houževnatý soupeř a dohráli jsme do vítězného konce. Veliké pozitivum je bodové rozložení na více hráčů v druhém utkání a veliký posun, co se týče nasazení a koncentraci v tomto utkání. Doufejme, že tímto směrem budeme pokračovat trénink od tréninku a zápas od zápasu.

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY