Kvalifikace o postup na NF 2018/2019 - základní část

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 21.10.2018 Basketpoint FM - Snakes Ostrava 33:109 (18:23 23:51 27:75)
3. kolo 2.12.2018 Snakes Ostrava - NH Ostrava 40:36 (11:9 20:16 32:24)
4. kolo 16.12.2018 Opava - Snakes Ostrava 25:77 (7:13 11:30 23:55)
5. kolo 13.1.2019 Snakes Ostrava - Snakes Orlová 91:20 (34:2 51:7 64:14)
6. kolo 27.1.2019 Snakes Ostrava - Basketpoint FM 121:19 (32:9 55:16 80:18)
8. kolo 10.3.2019 NH Ostrava - Snakes Ostrava 61:50 (14:15 28:27 41:40)
9. kolo 24.3.2019 Snakes Ostrava - Opava 73:27 (17:6 33:12 61:23)
10. kolo 7.4.2019 Snakes Orlová - Snakes Ostrava  

Oblastní přebor 2018/2019 - skupina 1.- 4. místo

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 9.3.2019 Snakes Ostrava - NH Slezská 63:46 (10:7 29:25 42:29)
1. kolo 9.3.2019 Snakes Ostrava - NH Slezská 61:47 (14:14 34:22 50:36)
2. kolo 20.3.2019 NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 45:56 (10:12 23:27 31:42)
2. kolo 20.3.2019 NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 55:47 (15:15 27:30 39:43)
3. kolo 7.4.2019 Snakes Ostrava - NH Ostrava MOaP  
3. kolo 7.4.2019 Snakes Ostrava - NH Ostrava MOaP  
4. kolo 28.4.2019 NH Slezská - Snakes Ostrava  
4. kolo 28.4.2019 NH Slezská - Snakes Ostrava  

Oblastní přebor 2018/2019 - základní část skupina B

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 6.10.2018 Snakes Ostrava - Karviná 125:3 (41:0 61:0 81:2)
1. kolo 6.10.2018 Snakes Ostrava - Karviná 106:4 (27:4 57:4 82:4)
2. kolo 21.10.2018 Basketpoint FM - Snakes Ostrava 36:96 (5:30 12:47 20:73)
2. kolo 21.10.2018 Basketpoint FM - Snakes Ostrava 40:53 (6:18 20:29 26:43)
3. kolo 4.11.2018 Snakes Ostrava - NH Poruba 82:16 (30:6 48:9 71:16)
3. kolo 4.11.2018 Snakes Ostrava - NH Poruba 60:5 (14:2 37:3 51:5)
4. kolo 8.11.2018   -    
5. kolo 1.12.2018 Snakes Ostrava - SBŠ Ostrava 80:54 (22:14 46:21 58:43)
5. kolo 1.12.2018 Snakes Ostrava - SBŠ Ostrava 73:48 (17:10 36:21 40:43)
6. kolo 15.12.2018 Karviná - Snakes Ostrava 12:109 (4:20 7:54 10:86)
6. kolo 15.12.2018 Karviná - Snakes Ostrava 15:89 (2:18 5:48 11:70)
7. kolo 12.1.2019 Snakes Ostrava - Basketpoint FM 84:27 (28:4 43:15 64:21)
7. kolo 12.1.2019 Snakes Ostrava - Basketpoint FM 99:31 (31:11 54:18 72:25)
8. kolo 26.1.2019 NH Poruba - Snakes Ostrava 33:55 (6:20 17:28 21:40)
8. kolo 26.1.2019 NH Poruba - Snakes Ostrava 28:77 (8:16 14:36 20:52)
9. kolo 10.2.2019   -    
10. kolo 24.2.2019 SBŠ Ostrava - Snakes Ostrava 51:69 (6:28 18:44 41:48)
10. kolo 24.2.2019 SBŠ Ostrava - Snakes Ostrava 60:48 (12:20 15:32 39:37)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvanáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY