Kvalifikace o postup na NF 2018/2019 - základní část

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 21.10.2018 Snakes Orlová - NH Ostrava 26:78 (13:17 17:38 24:51)
2. kolo 4.11.2018 Opava - Snakes Orlová 62:23 (13:2 33:10 44:14)
4. kolo 16.12.2018 Snakes Orlová - Basketpoint FM 20:0
5. kolo 13.1.2019 Snakes Ostrava - Snakes Orlová 91:20 (34:2 51:7 64:14)
6. kolo 27.1.2019 NH Ostrava - Snakes Orlová 95:15 (32:4 48:8 83:8)
7. kolo 24.2.2019 Snakes Orlová - Opava 40:58 (4:14 10:37 26:44)
9. kolo 24.3.2019 Basketpoint FM - Snakes Orlová 56:34 (21:4 36:14 46:23)
10. kolo 7.4.2019 Snakes Orlová - Snakes Ostrava 32:82 (8:21 13:33 21:69)

Oblastní přebor 2018/2019 - skupina 5.- 8. místo

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 9.3.2019 Basketpoint FM - Snakes Orlová 61:65 (16:11 37:33 47:49)
1. kolo 9.3.2019 Basketpoint FM - Snakes Orlová 53:71 (15:17 26:41 38:60)
2. kolo 24.3.2019 NH Poruba - Snakes Orlová 45:52 (17:10 31:25 37:42)
2. kolo 24.3.2019 NH Poruba - Snakes Orlová 41:49 (8:13 17:27 26:37)
3. kolo 7.4.2019 Snakes Orlová - Basketpoint FM 47:64 (5:18 18:34 30:52)
3. kolo 7.4.2019 Snakes Orlová - Basketpoint FM 60:35 (18:0 24:10 44:22)
4. kolo 28.4.2019 Snakes Orlová - NH Poruba 41:35 (6:7 19:9 23:19)
4. kolo 28.4.2019 Snakes Orlová - NH Poruba 49:34 (10:9 22:18 35:28)

Oblastní přebor 2018/2019 - základní část skupina A

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 7.10.2018 Snakes Orlová - Start Havířov 74:35 (16:10 34:18 51:33)
1. kolo 7.10.2018 Snakes Orlová - Start Havířov 90:22 (19:1 52:5 64:12)
2. kolo 20.10.2018 NH Slezská - Snakes Orlová 59:35 (11:0 20:7 42:16)
2. kolo 20.10.2018 NH Slezská - Snakes Orlová 51:35 (24:7 24:18 45:18)
3. kolo 3.11.2018 Snakes Orlová - NH Ostrava MOaP 33:61 (8:11 12:35 23:41)
3. kolo 3.11.2018 Snakes Orlová - NH Ostrava MOaP 36:63 (5:14 16:32 24:48)
4. kolo 17.11.2018 Opava - Snakes Orlová 75:26 (12:5 32:11 45:20)
4. kolo 17.11.2018 Opava - Snakes Orlová 67:16 (8:2 38:4 48:13)
5. kolo 26.2.2019 Snakes Orlová - Snakes Ostrava 2008 66:34 (17:11 30:19 39:30)
5. kolo 26.2.2019 Snakes Orlová - Snakes Ostrava 2008 55:23 (7:6 27:7 41:17)
6. kolo 15.12.2018 Start Havířov - Snakes Orlová 43:48 (10:14 19:21 29:33)
6. kolo 15.12.2018 Start Havířov - Snakes Orlová 28:43 (10:12 12:22 18:31)
7. kolo 13.1.2019 Snakes Orlová - NH Slezská 32:56 (9:12 18:24 26:36)
7. kolo 13.1.2019 Snakes Orlová - NH Slezská 43:62 (10:14 19:27 34:45)
8. kolo 26.1.2019 NH Ostrava MOaP - Snakes Orlová 48:23 (14:4 27:10 41:12)
8. kolo 26.1.2019 NH Ostrava MOaP - Snakes Orlová 46:30 (21:3 27:13 36:15)
9. kolo 10.2.2019 Snakes Orlová - Opava 25:63 (5:22 12:31 23:45)
9. kolo 10.2.2019 Snakes Orlová - Opava 30:77 (8:26 14:38 16:63)
10. kolo 24.2.2019 Snakes Ostrava 2008 - Snakes Orlová 16:67 (2:14 9:29 11:51)
10. kolo 24.2.2019 Snakes Ostrava 2008 - Snakes Orlová 16:86 (4:18 6:46 12:62)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY