Dvě výhry v Ostravském derby

BK NH Ostrava - BK Snakes Ostrava 71:78 (14:14 30:38 40:56)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava 75:37 (20:14 40:22 59:26)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Tento víkend jsme se utkali s ostravským rivalem NH Ostrava. V sobotním zápase jsme hráli na soupeřově palubovce a byl to vyrovnaný zápas. 8 minut do konce jsme prohrávali o 9 bodů, ale kluci se vzchopili a dokázali proměnit pár trojkových střel a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a vůli vyhrát, i když se nedaří.

V nedělním zápase jsme soupeře hostili na domácí palubovce a z naší strany to byl úplně jiný zápas. Výborná obrana všech hráčů soupeře ničila a ten nebyl schopen dát koš. Za celý zápas jsme dostali pouze 37 bodů a to díky výborné obraně. Vyzdvihnout bych chtěl všechny hráče a hlavně Ondru Zhasila, který odehrál výborný zápas. Do zápasu nastoupil i Jonáš Balija, který dlouho laboroval se zraněním. Pokud budeme předvádět i v dalších zápasech takovou obranu, budu nadmíru spokojený.

Prohra v Brně nás mrzí

BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava 78:85 (17:18 37:38 61:61)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Naši kadeti zavítali do nové Prostějovské haly, kde vybojovali velmi cenné vítězství. První dvě čtvrtiny jsme nedokázali ubránit rychlý protiútok Orlů a vůbec se nám nedařil obranný doskok. Procento úspěšnosti za tři body bylo mizerné. Ve třetí a čtvrté čtvrtině jsme zlepšili obranu na hráče číslo 35 zásluhou Alexe a zvýšili procento střelby. Gratuluji k vítězství. Děkujeme za sladkou pozornost a zápisné od Jana Křenka (ročník 2004).

SAM Brno - BK Snakes Ostrava 76:52 (11:14 28:20 55:42)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Naši kadeti odehráli těžký zápas v Brně, který se nám vůbec nepodařil. V prvních dvou čtvrtinách byla obrana dobrá, ale vůbec se nám nedařilo v útoku. Po druhé čtvrtině jsme prohrávali o 8 bodů. Věřil jsem, že druhá půlka bude lepší, ale nebyla. Prohrávali jsme na doskoku, kdy jsme soupeři dovolili 21 útočných doskoků. Na začátku zápasu se nám zranil Lukáš Vlosinský, který nám chyběl. Jsem zklamaný z výkonu některých hráčů, ale to jsme si vyříkali po zápase v kabině. Teď máme 6 týdnů na pořádný trénink a dobití baterií.

Držíme domácí neporazitelnost

BK Snakes Ostrava - BK Plzeň 89:64 (29:14 47:32 74:53)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Naši Kadeti do zápasu s Plzní vstupovali jako favorit. Tuto roli jsme splnili a všichni nominovaní hráči dostali prostor na hřišti. Dobrý výkon předvedl Štěpán Pavelek 11 bodů,10 doskoků a 5 asistencí. Jinak všem hráčům gratuluji.

BK Snakes Ostrava - BK Sokol Sršni Písek 92:61 (24:18 52:31 75:52)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

V neděli jsme přivítali na domácí palubovce Mistry republiky z Písku. Na zápas jsme se po taktické stránce dobře připravili a měli jsme ho pod kontrolou. Po druhé čtvrtině jsme byli ve vedení o 21 bodů. V šatně jsem kluky upozorňoval, že musíme do třetí čtvrtiny vstoupit na 100% koncentrovaní jak v útoku, tak hlavně v obraně. To se nám podařilo a vítězství o 31 bodů je nad očekávání. Na hřišti dostal prostor Jan Křenek ročník 2004 a svou dobrou hrou si řekl o místo v sestavě. Všem borcům gratuluji a věřím, že se budeme ještě zlepšovat.

Důležité dvě vítězství v Nymburku a Pardubicích

BA Nymburk - BK Snakes Ostrava 88:94 (23:25 46:45 65:74)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Velmi cenné vítězství nad doposud neporaženým Nymburkem. V prvních dvou čtvrtinách jsme nezastavili rychlý protiútok Nymburku a obdrželi jsme 46 bodů. Po celý zápas, jsme udržovali mírné vedení a snížili jsme v posledních dvou čtvrtinách počet ztrát. Ve vyrovnaném závěru jsme bojovností a kolektivním výkonem dovedli zápas do vítězného konce. Hráčům gratuluji za dobrý výkon.

BK Pardubice - BK Snakes Ostrava 68:75 (17:27 34:40 50:54)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Kadeti tento zápas v Pardubicích zvládli na jedničku. Do zápasu jsme vlítli dobrou obranou i útokem. Za první čtvrtinu jsme dali 27 bodů. Pardubice se v zápase vzchopili a my jsme drželi po třetí čtvrtině mírný náskok 4 bodů. Poslední čtvrtinu jsme náskok navýšili a vezeme si z Pardubic vítězství. Kluky chci pochválit za minimum ztrát. 7 za celý zápas je výborné číslo. Klukům gratuluji k víkendu. Dvě těžké výhry s kvalitními soupeři jsou pro nás SUPER.

První domácí zápasy a dvě výhry

BK Snakes Ostrava - BK Kondoři Liberec 95:73 (26:11 49:37 73:52)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Dneska naši kadeti hráli první domácí zápas, který po dobrém výkonu hlavně v útoku vyhráli. Vstup do zápasu nám vyšel a po první čtvrtině jsme vedli 28:16. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Hoši gratuluji.

BK Snakes Ostrava - Slavoj BK Litoměřice 91:72 (23:13 51:22 75:42)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Dnešní zápas kadeti zvládli na výbornou. V půlce zápasu jsme vedli o 29 bodů. Obrana, na které si zakládáme, byla dobrá o tom svědčí obdržených 22 bodů. Jediné, s čím jsem nebyl spokojen bylo posledních 7 minut utkání, kdy jsme obdrželi 23 bodů!!! Po zápase jsme si vše vyříkali a doufám, že se tahle situace nebude opakovat.

Jedno vítězství z venkovních zápasů, klidně mohly být dvě

Sokol Pražský - BK Snakes Ostrava 62:60 (19:12 28:30 47:48)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

První zápas kadetů nedopadl podle našich představ. Začátek zápasu jsme zaspali a vůbec jsme nebránili. Druhá čtvrtina byla lepší a obdrželi jsme v ní jenom 9 bodů. Zápas byl do konce vyrovnaný a šťastnější byl soupeř.

USK Praha - Snakes Ostrava 79:90 (14:26 39:41 54:70)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Naši kadeti předvedli dnes výborný výkon. Vstup do zápasu se nám podařil a od začátku jsme byli ve vedení. Za první čtvrtinu jsme soupeři nastřílel 26 bodů. Naše hra 1na1 dělala soupeři celý zápas problémy. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali +16 bodů a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Klukům blahopřeji.

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY