Důležité dvě vítězství v Nymburku a Pardubicích

BA Nymburk - BK Snakes Ostrava 88:94 (23:25 46:45 65:74)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Velmi cenné vítězství nad doposud neporaženým Nymburkem. V prvních dvou čtvrtinách jsme nezastavili rychlý protiútok Nymburku a obdrželi jsme 46 bodů. Po celý zápas, jsme udržovali mírné vedení a snížili jsme v posledních dvou čtvrtinách počet ztrát. Ve vyrovnaném závěru jsme bojovností a kolektivním výkonem dovedli zápas do vítězného konce. Hráčům gratuluji za dobrý výkon.

BK Pardubice - BK Snakes Ostrava 68:75 (17:27 34:40 50:54)

Kadeti tento zápas v Pardubicích zvládli na jedničku. Do zápasu jsme vlítli dobrou obranou i útokem. Za první čtvrtinu jsme dali 27 bodů. Pardubice se v zápase vzchopili a my jsme drželi po třetí čtvrtině mírný náskok 4 bodů. Poslední čtvrtinu jsme náskok navýšili a vezeme si z Pardubic vítězství. Kluky chci pochválit za minimum ztrát. 7 za celý zápas je výborné číslo. Klukům gratuluji k víkendu. Dvě těžké výhry s kvalitními soupeři jsou pro nás SUPER.

První domácí zápasy a dvě výhry

BK Snakes Ostrava - BK Kondoři Liberec 95:73 (26:11 49:37 73:52)

Dneska naši kadeti hráli první domácí zápas, který po dobrém výkonu hlavně v útoku vyhráli. Vstup do zápasu nám vyšel a po první čtvrtině jsme vedli 28:16. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Hoši gratuluji.

BK Snakes Ostrava - Slavoj BK Litoměřice 91:72 (23:13 51:22 75:42)

Dnešní zápas kadeti zvládli na výbornou. V půlce zápasu jsme vedli o 29 bodů. Obrana, na které si zakládáme, byla dobrá o tom svědčí obdržených 22 bodů. Jediné, s čím jsem nebyl spokojen bylo posledních 7 minut utkání, kdy jsme obdrželi 23 bodů!!! Po zápase jsme si vše vyříkali a doufám, že se tahle situace nebude opakovat.

Jedno vítězství z venkovních zápasů, klidně mohly být dvě

Sokol Pražský - BK Snakes Ostrava 62:60 (19:12 28:30 47:48)

První zápas kadetů nedopadl podle našich představ. Začátek zápasu jsme zaspali a vůbec jsme nebránili. Druhá čtvrtina byla lepší a obdrželi jsme v ní jenom 9 bodů. Zápas byl do konce vyrovnaný a šťastnější byl soupeř.

USK Praha - Snakes Ostrava 79:90 (14:26 39:41 54:70)

Naši kadeti předvedli dnes výborný výkon. Vstup do zápasu se nám podařil a od začátku jsme byli ve vedení. Za první čtvrtinu jsme soupeři nastřílel 26 bodů. Naše hra 1na1 dělala soupeři celý zápas problémy. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali +16 bodů a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Klukům blahopřeji.