Zápasy s těmi nejlepšími

BK Snakes Ostrava - BA Nymburku 71:75 (15:16 36:34 50:54)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

V sobotu se naši junioři utkali s týmem BA Nymburk. Od začátku jsme věděli že to bude těžké, důležité utkání a celý týden jsme se na něj připravovali. Vstup do zápasu nám moc nevyšel, ale postupem času jsme se do toho dostávali. V poločase vedlo naše družstvo o 2 body. Ve druhé půli jsme přešli do zóny 2-3. Hra se stále dramaticky vyvíjela, do poslední čtvrtiny jsme vzali zbytek našich sil a bojovali dál, pak ale vstřelil zkušený hráč Nymburka Kovář dvě důležité střely, které rozhodly utkání. I přesto naši borci předvedli bojovný výkon a pro naše fanoušky, kterých nebylo málo, to musela být skvělá podívaná.

BK Snakes Ostrava - USK Praha 57:77 (20:17 29:39 50:62)

V neděli k nám zavítal dosud neporažený soupeř z Prahy, který se pyšní svou dobrou obranou. Naším cílem bylo hrát rychlý protiútok a co nejméně 5 na 5 kde USK zacpe bednu a my budem dobývat koš. Po prvních dvou čtvrtinách prohrávali naši Snakes o 10 bodů. V druhé půli už nám docházely síly po sobotní zápase a Maty Krečka už ani nenastoupil kvůli bolestem zad. USK si tak už zápas pohlídalo a udrželo dosavadní neporazitelnost. Tenhle zápas nám aspoň ukázal, že je ještě stále na čem pracovat a zlepšovat se.

Držíme neporazitelnost 6:0!

Sokol Pražský - BK Snakes Ostrava 71:76 (14:20 32:40 53:54)

Dnes naše juniory čekal nepříjemný soupeř. Vstup do zápasu byl vydařený a skóre na obou stranách vyrovnané, v poločase naši borci vedli o 8 bodů (32:40). V druhé půli byla důležitá hlavně obrana a doskok, který byl taky celkově vyrovnaný. Náš tým nakonec zvítězil a získal tak 5. výhru.

Sokol Písek Sršni - BK Snakes Ostrava 75:92 (15:18 41:39 61:71)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

V neděli naše borce čekal těžký a běhavý soupeř. Od začátku hráli zónu, na kterou jsme se připravovali. Naším cílem bylo hrát dobrou obranu a rychlý protiútok. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, po první půlce bylo skóre vyrovnané (41:39). V šatně jsme si řekli, že musíme zlepšit obranu a dále pokračovat v rychlém protiútoku. Hra byla stále vyrovnaná, po třetí čtvrtině vedli naši Snakes o 10 bodů. Do čtvrté čtvrtiny jsme šli s tím, že nesmíme dělat hloupé chyby a dál pokračovat v obraně. Kluci nakonec zvítězili a s bilancí 6:0 se tak dostáváme do čela tabulky.

Dvě výhry, na domácí palubovce

BK Snakes Ostrava - SAM Brno 125:49 (38:12 75:28 108:38)

Naši Junioři odehráli první domácí utkání proti týmu SAM Brno. Do utkání vstoupili s velkým nasazením a agresivní hrou. Soupeř s náma neudržel krok a již v při poločase svítilo skóre na tabuli 75:28 pro Snakes. Těžili jsme hodně ze zisků míčů a dobré obrany! A připisujeme si první domácí výhru a jsme zatím stále bez porážky!

BK Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice 88:79 (28:21 56:45 70:65)

Utkání jsme zvládli a dovedli zápas do vítězného konce, ale musíme zůstat nohama na zemi, protože naše hra má stále spoustu chyb. Zvlášť musíme zapracovat na naší obraně, ve které jsme hodně za očekáváním.

Dobrý začátek, dvě výhry z venku

BK Kondoři Liberec - BK Snakes Ostrava 77:100 (21:31 50:57 58:78)

Dlouhá cesta se podepsala na první polovině zápasu. Kluci hráli nekoncentrovaně a to jsme si v šatně řekli, že musíme změnit. Za první poločas dal Liberec 50 bodů a v druhém poločase pouze 27. Po 40ti minutách zápasu na tabuli svítilo skóre 77:100 pro Snakes.

Slavoj BK Litoměřice - BK Snakes Ostrava 52:66 (5:18 19:33 33:51)

Zápas se začal hrát už v 8:45. I přesto jsme měli docela dobrý vstup do utkání, ale po vystřídání tempo ochablo. Stav poločasu byl 19:33 pro SNAKES. Druhá polovina zápasu byla mnohem lepší hlavně začátek 3. čtvrtiny. Vedení si kluci udrželi do poslední minuty a s dobrým pocitem jedou junioři na poslední zápas o víkendu 1. ligy Mužů ve Zlíně.