Dobrý vstup do druhé části sezóny

BK Snakes Ostrava - Slavoj BK Litoměřice 85:54 (30:10 48:24 64:41)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Dnes jsme po vánoční přestávce vyhráli proti Litoměřicím. Do zápasu jsme dobře vstoupili a precizní obranou i útokem jsme soupeře přehráli již v první čtvrtině 30:10. Zbytek zápasu jsme kontrolovali a více prostřídali, aby si opory týmu odpočinuly na zítřejší zápas proti Liberci.

BK Snakes Ostrava - YDEA Kondor 97:59 (27:10 53:20 77:39)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Dnes jsme odehráli zápas proti soupeři z Liberce. Do dnešního zápasu jsme vstoupili dobrou obranou. Soupeř se snažil proti nám vyrukovat se zónou 3:2, kterou jsme dokázali porazit střelbou z volných pozic. Pomyslnou třešničkou na dortu byla rozlučka s naším hráčem, kamarádem Šimonem Seibertem.

Prostějov 2x lepší v koncovce

BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava  91:84 (17:21 38:44 57:71)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Naši junioři sehráli první utkání z letošního “derby”. Pro náš celek bohužel se špatným koncem. Vstup do zápasu a následující 3. čtvrtiny se nám vydařily, soupeře jsme přehrávali jak pod košem, tak za trojkovým obloukem. Ke konci zápasu na nás soupeř vyvinul tlak a my jsme nebyli schopni dostat míč tam, kam jsme chtěli. Závěrečnou pětiminutovku jsme prohráli 22:4.

BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 82:93 (20:24 45:45 63:58)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Druhé utkání, které jsme hráli na domácí palubovce jsme začali podobně jako v prvním utkání, dařila se nám střelba a v útoku jsme hráli velmi dobře. Utkání dospělo do dramatické koncovky, kterou jsme bohužel nezvládli a soupeř zaslouženě vyhrál.

Odevzdaná 3. čtvrtina, nás stála cenné vítězství

BA Nymburk - BK Snakes Ostrava 83:80 (14:17 30:38 62:53)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

První poločas jsme zvládli dobrou obranou soupeře udržet na 30 bodech, jak jsme chtěli. Bohužel jsme do druhého poločasu nevstoupili vůbec dobře a 3. čtvrtinu jsme prohráli o 17 bodů. Nefungovala nám obrana a v útoku jsme se taky nechytali. Závěr zápasu jsme dokázali zdramatizovat pressovou obranou, ale bohužel už se nám ho nepodařilo zvrátit v náš prospěch... Zápas jsme si prohráli sami.

Dobyli jsme Folimanku‼

USK Praha - BK Snakes Ostrava 68:74 (20:14 34:37 53:50)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

‌Po dobrém a koncentrovaném výkonu jsme porazili USK. Vezeme si domů výhru z pražské Folimanky. Utkání jsme rozhodli ve čtvrté čtvrtině, kdy jsme dobrou obranou a rychlým protiútokem skóre otočili.

Obrana základem úspěchu

BK Snakes Ostrava - Sokol Pražský 87:57 (23:15 46:32 61:42)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Celý týden se náš tým soustředil na obranu, kterou dnes svým dobrým výkonem v obraně potvrdil. Trenér byl se zápasem spokojený a říká, že tréninkové tempo zůstane stejné.

BK Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň 94:62 (26:12 45:25 70:47)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Dnes naše juniory čekalo papírově nejslabší družstvo. Chtěl bych vyzdvihnout soustředěný vstup do utkání, horší pak bylo už udržení koncentrace. Z domácích zápasů získáváme do tabulky 4 body a v dalších kolech na nás čeká Nymburk a USK.

GBA jsme dovolili jen 50 bodům, Písek ve všem lepší

BK Snakes Ostrava - GBA Jindřichův Hradec 67:50 (14:18 32:26 46:40)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Myslím, že jsme dneska hodně dobře fungovali v obraně a pohlídali jsme jejich tři nejdůležitější hráče, které jsme před zápase zmiňovali + se nám celkem podařilo pohlídát doskok. V útoku nám to moc nepadalo z hranice tříbodového oblouku, ale dokázali jsme si pomoct rychlým protiútokem nebo postaveným systémem. Pochvalu zaslouží celé družstvo za velmi dobrou obranu. Zítra nás čeká soupeř z Písku, očekáváme opět velmi rychlé a tvrdé utkání.

BK Snakes Ostrava - Sokol Písek Sršni 82:99 (18:32 45:56 62:82)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu

Po včerejším velmi dobré výkonu, zejména v obraně jsme dnes bohužel nenavázali na dobrou obranu. První čtvrtina byla z našeho pohledu opravdu žalostná (18:32). Byli jsme ve všech činnostech horší než hráči soupeře a zaslouženě jsme prohráli! Dnes se bohužel zápas vůbec nepovedl našim oporám! Nezbývá nám než se znovu soustředit na trénink a dívat se dopředu a poučit se z chyb a zapracovat na trénincích na slabinách, které nám zápas ukázal.

Těžký výjezd = 2 vítězství

YDEA Kondor Liberec - BK Snakes Ostrava 66:75 (20:15 29:32 44:59)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu

Naši junioři vstoupili do svého prvního utkání velmi nekoncentrovaně a po pár minutách prohrávali 14:4. Někteří hráči totiž byli ještě hlavou v autě. Po pokynech trenéra Patrika Smažáka se hra zlepšila, hlavně na obranné polovině. V druhé polovině jsme soupeře přehrávali hlavně fyzicky, a to se projevilo na rychlém přechodu do útoku. V koncovce jsme sice zbytečně vypustili, ale utkání si už pohlídali.

Slavoj BK Litoměřice - BK Snakes Ostrava 52:103 (9:29 23:55 36:77)

Statistiky zápasu, Průběh zápasu, Video ze zápasu 

Druhý zápas extraligové U19 jsme odehráli v Litoměřicích. Na soupeře jsme od začátku vletěli a po celý zápas jsme určovali tempo hry. Trenér je s prvním výjezdem relativně spokojený. Čeká nás ještě dlouhá cesta a hodně dřiny.

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacetjedna a nula 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY