Muži C - sezóna 2017/2018

Tým Mužů C, BK Snakes Ostrava vznikl přerodem z družstva juniorů, hráčů kteří nikterak nikdy nezasahovali do dění v extraligách, ale jejich basketbalové dovednosti se formovaly v nižších soutěžích. Ocenit jejich chuť a touhu hrát basketbal můžeme letos při trénincích a v soutěži kategorie dospělých mužů prvním rokem. Nebude to nikterak lehká záležitost. Hrajeme sice nejnižší možnou soutěž oblastní přebor, ale s chlapy, kteří v této soutěži hrají již roky. Zdobit nás může rychlost a dravá chuť, kterou můžeme do našeho basketbalu dávat plnými doušky. Věřím, že si náš tým tento vstup do nové role náležitě užije a udělá posun ve svém basketbalovém životě.

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvě 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY