Snakes liga 2016/2017 - 3.kolo

SKUPINA A
Zápas Výsledek
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 2:4
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 14:6
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská 2:10

SKUPINA B
Zápas Výsledek
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice 12:6
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice 0:6
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice 10:8
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská 2:21
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 9:21
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova 18:4

SKUPINA C

Zápas Výsledek
ZŠ Šenov/ZŠ Ukrajinská - Havířov 0:30
ZŠ Šenov/ZŠ Ukrajinská - ZŠ Provaznická/ZŠ Jugoslávská 0:26
Havířov - ZŠ Provaznická/ZŠ Jugoslávská 24:4

SKUPINA D
Zápas Výsledek
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice/ZŠ Formana 32:2
Vratimov - ZŠ Klimkovice/ZŠ Formana 2:0
ZŠ Šenov Podlesí - Vratimov 22:2

Snakes liga 2016/2017 - 2.kolo

SKUPINA A
Zápas Výsledek
ZŠ Dvorského 1 - ZŠ Kosmonautů 6:0
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 12:2
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 16:0
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská 0:6
ZŠ Kosmonautů - ZŠ Volgogradská 0:28
ZŠ Porubská - ZŠ Kosmonautů 18:0

SKUPINA B
Zápas Výsledek
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice 16:0
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice 6:2
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice 6:16
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská 4:10
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 6:16
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova 22:4

SKUPINA C

Zápas Výsledek
ZŠ Šenov - ZŠ Ukrajinská -
ZŠ Provaznická - Havířov 0:18
ZŠ Jugoslávská- ZŠ Ukrajinská -
ZŠ Provaznická - ZŠ Šenov 0:12
ZŠ Jugoslávská - Havířov 8:34
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Provaznická 12:8
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Šenov 0:28
ZŠ Šenov - Havířov 8:10
ZŠ Ukrajinská - Havířov -
ZŠ Provaznická - ZŠ Ukrajinská -

SKUPINA D
Zápas Výsledek
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice 22:0
Vratimov - Klimkovice 16:6
Vratimov- ZŠ Šenov Podlesí 12:2

Snakes liga 2016/2017 - 1.kolo

SKUPINA A
Zápas Výsledek
ZŠ Dvorského 1 - ZŠ Kosmonautů 14:2
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 8:4
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 16:10
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská 2:10
ZŠ Kosmonautů - ZŠ Volgogradská 0:18
ZŠ Porubská - ZŠ Kosmonautů 14:0

SKUPINA B
Zápas Výsledek
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice 10:8
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice 0:6
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice 0:6
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská 8:10
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 4:10
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova 16:6

SKUPINA C

Zápas Výsledek
ZŠ Šenov - ZŠ Ukrajinská 46:0
ZŠ Provaznická - Havířov 0:30
ZŠ Jugoslávská- ZŠ Ukrajinská 0:0
ZŠ Provaznická - ZŠ Šenov 0:22
ZŠ Jugoslávská - Havířov 0:22
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Provaznická 2:10
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Šenov 0:36
ZŠ Šenov - Havířov 20:4
ZŠ Ukrajinská - Havířov 0:24
ZŠ Provaznická - ZŠ Ukrajinská 2:8

SKUPINA D
Zápas Výsledek
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice 12:0
Vratimov - Klimkovice 4:6
Vratimov- ZŠ Šenov Podlesí 4:12

Snakes liga 2016 - 4. kolo - 26. a 31.5.2016


 
 
 
 

Snakes liga 2016 - 3. kolo - 12. a 17.5.2016


 
 
 
 

Snakes liga 2016 - 2. kolo - 10. a 15.3.2016


 
 
 
 

Snakes liga 2016 - 1.kolo - 3. a 8.12.2015


 
 
 
 

Snakes liga 2015 - 4.kolo - 10. a 11.6.2015 - konečné umístění


 
 
 
 

Snakes liga 2015 - 3.kolo - 13. a 14.5.2015


 
 
 
 

Snakes liga 2015 - 2.kolo - 11. a 12.3.2015


 
 
 
 

Snakes liga 2015 - 1.kolo - 10. a 11.12.2014


 
 
 
 

Novinky

  • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

    17.2.2017

    Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

    Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

    Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo 603114383.

  • Naši Snakes

    24.10.2016

    V sekci "Naši Snakes" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvě 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY