Snakes liga 2016/2017 - 3.kolo
SKUPINA A | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 | 2:4 |
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 | 14:6 |
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská | 2:10 |
SKUPINA B | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice | 12:6 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice | 0:6 |
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice | 10:8 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská | 2:21 |
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 | 9:21 |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova | 18:4 |
SKUPINA C |
|
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov/ZŠ Ukrajinská - Havířov | 0:30 |
ZŠ Šenov/ZŠ Ukrajinská - ZŠ Provaznická/ZŠ Jugoslávská | 0:26 |
Havířov - ZŠ Provaznická/ZŠ Jugoslávská | 24:4 |
SKUPINA D | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice/ZŠ Formana | 32:2 |
Vratimov - ZŠ Klimkovice/ZŠ Formana | 2:0 |
ZŠ Šenov Podlesí - Vratimov | 22:2 |
Snakes liga 2016/2017 - 2.kolo
SKUPINA A | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Dvorského 1 - ZŠ Kosmonautů | 6:0 |
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 | 12:2 |
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 | 16:0 |
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská | 0:6 |
ZŠ Kosmonautů - ZŠ Volgogradská | 0:28 |
ZŠ Porubská - ZŠ Kosmonautů | 18:0 |
SKUPINA B | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice | 16:0 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice | 6:2 |
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice | 6:16 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská | 4:10 |
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 | 6:16 |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova | 22:4 |
SKUPINA C |
|
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov - ZŠ Ukrajinská | - |
ZŠ Provaznická - Havířov | 0:18 |
ZŠ Jugoslávská- ZŠ Ukrajinská | - |
ZŠ Provaznická - ZŠ Šenov | 0:12 |
ZŠ Jugoslávská - Havířov | 8:34 |
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Provaznická | 12:8 |
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Šenov | 0:28 |
ZŠ Šenov - Havířov | 8:10 |
ZŠ Ukrajinská - Havířov | - |
ZŠ Provaznická - ZŠ Ukrajinská | - |
SKUPINA D | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice | 22:0 |
Vratimov - Klimkovice | 16:6 |
Vratimov- ZŠ Šenov Podlesí | 12:2 |
Snakes liga 2016/2017 - 1.kolo
SKUPINA A | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Dvorského 1 - ZŠ Kosmonautů | 14:2 |
ZŠ Porubská - ZŠ Dvorského 1 | 8:4 |
ZŠ Volgogradská - ZŠ Dvorského 1 | 16:10 |
ZŠ Porubská - ZŠ Volgogradská | 2:10 |
ZŠ Kosmonautů - ZŠ Volgogradská | 0:18 |
ZŠ Porubská - ZŠ Kosmonautů | 14:0 |
SKUPINA B | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Petřkovice | 10:8 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Petřkovice | 0:6 |
ZŠ Srbská- ZŠ Petřkovice | 0:6 |
ZŠ Horymírova - ZŠ Srbská | 8:10 |
ZŠ Srbská - ZŠ Dvorského 2 | 4:10 |
ZŠ Dvorského 2 - ZŠ Horymírova | 16:6 |
SKUPINA C |
|
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov - ZŠ Ukrajinská | 46:0 |
ZŠ Provaznická - Havířov | 0:30 |
ZŠ Jugoslávská- ZŠ Ukrajinská | 0:0 |
ZŠ Provaznická - ZŠ Šenov | 0:22 |
ZŠ Jugoslávská - Havířov | 0:22 |
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Provaznická | 2:10 |
ZŠ Jugoslávská - ZŠ Šenov | 0:36 |
ZŠ Šenov - Havířov | 20:4 |
ZŠ Ukrajinská - Havířov | 0:24 |
ZŠ Provaznická - ZŠ Ukrajinská | 2:8 |
SKUPINA D | |
Zápas | Výsledek |
ZŠ Šenov Podlesí - ZŠ Klimkovice | 12:0 |
Vratimov - Klimkovice | 4:6 |
Vratimov- ZŠ Šenov Podlesí | 4:12 |