Starší minižáci U13A

Tým vedený trenérem Petrem Hálou se v srpnu připravoval na novou sezónu 2015-2016 po jedenáctém místě na Národním Finále 2014-2015 s vědomím , že vstupuje do sezóny klíčové pro přípravu na ligy kategorie U14 a U15. V tomto roce by se měl vytříbit kádr na nadcházející roky. Kdo chce hrát ligu, musí na sobě tvrdě pracovat a to i mimo trénink basketbalu. Vůle předčí někdy možnosti, takže přeji svým svěřencům, aby na sobě pracovali a dotáhli to co nejdále.

Trenér: Petr Hála

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a čtyři