Pokyny

Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu, platné soupisky k dané soutěži pro dlouhodobé soutěže nebo kvalifikace oblastí. Družstvo předloží ke kontrole doklady identity - dětský občanský průkaz, cestovní pas nebo rodný list hráče (v případě kopie rodného listu, ověřenou kopii).

Startovné: 1.200 Kč / družstvo

Prezence družstev je v pátek 24.4.2020 od 8:00 hod. do 11:00 hod. v kanceláři klubu na ZŠ Dvorského (po domluvě i v jiný termín, je ale nutné prezenci provést před prvním zápasem družstva). Zápasy začínají v pátek 24.4.2020, v 8:30 hod. na obou halách (viz. Rozlosování NF U11), slavnostní zahájení je v pátek v 16:15 hod. v hale ZŠ Dvorského. Slavnostní ukončení Národního Finále je v neděli po finálovém zápase na hale ZŠ Dvorského v cca 14:30 hod.

Přihláška týmu na NF U11

Zde si můžete stáhnout přihlášku týmu na NF U11 2020.

Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail: SnakesBK@seznam.cz, do kopie přidejte adresu: Richard.Marek@BKSnakes.cz

Pro rodiče a fanoušky je možné také zajistit ubytovní i stravu dle jednotlivých balíčků - viz. Haly, ubytování, stravování

S přihláškou nezapomeňte poslat fotku týmu, logo klubu a stručné představení týmu.

Ředitel turnaje Technické zajištění
  Petr HÁLA Richard MAREK
Mobil: 736 660 430 725 650 253
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz Richard.Marek@BKSnakes.cz