Aktuální dění 19.10.

Ke svému druhému utkání v Eurolize letos nastoupil po zranění Honza Veselý a zdá se, že začíná chytat ten správný zápasový rytmus. V utkání proti Baskonii si připsal 9 bodů, 6 doskoků a 5 asistencí a pomohl tak k první výhře Fenerbahce v této soutěži v poměru 87:80.

Aktuální dění 18.10.

Opavští basketbalisté se letos kromě české nejvyšší ligy přihlásili také do Alpe Adria Cupu. A hned v prvním zápase na domací palubovce si s chutí zastříleli proti maďarskému týmu Egis Körmend. Při jednoznačné výhře 116:56 dostali větší herní zatížení také mladíci z líhně Snakesu, Jirka Štěpánek, Lukáš Bukovjan a Kuba Slavík. A hned prvně jmenovaný se stal nejlepším střelcem Slezanů se 17 body. V dobrém světle se ale představili i ostatní dva, to když Kuba Slavík přidal 14 bodů a Lukáš si zapsal 9 bodů. Mezi ně se ještě vklínil se 13 body Martin Gniadek.

Fotogalerie z utkání

Aktuální dění 16.10.

V Kooperativa NBL jsou odehraná 3 kola a naše největší snakes odchovanecká legie v barvách Opavy se těší ze stoprocentní bilance. V prvním kole si suverénně poradili s Kolínem v poměru 96:67. Nejlepším z našich byl s 15 body Venca Bujnoch. Ve druhém zápase si pak lehce poradila Opava s Hradcem Králové 95:68. Znovu se předvedl Vašek Bujnoch, který zaznamenal 19 bodů a přidal 5 doskoků. Zdatně mu sekundoval Martin Gniadek s 18 body a 6 doskoky. A ve svém posledním zápase nedali šanci ani Děčínu. Na jeho hřišti zvítězil s přehledem 87:63. Do třetice si nejlépe vedl Vašek Bujnoch, autor 20 bodů, 5 doskoků a 8 získaných faulů. Opava tak spolu s Nymburkem a Ústím vévodí tabulce.

To Kolín a s ním i Adam Číž mají opačné starosti. Po třech zápasech jsou zatím bez výhry. Adam nastoupil až ve druhém kole proti Děčínu a připsal si 9 bodů. Kolín prohrál 75:91.  Ke třetímu zápasu už Adam znovu nenastoupil.

Novou akvizicí Olomoucka je od letošní sezóny Radek Kouřil, který sem přestoupil z Opavy. Hned v prvním kole proti Hradci Králové se uvedl 18 body a mohl se tak radovat z výhry 93:70. Ve druhém utkání však Olomoucko prohrálo v prodloužení s týmem z Ústí nad Labem 97:100. Radek v tomto utkání zaznamenal 14 bodů. V posledním kole si však tým z Hané spravil chuť proti USK, které porazil 90:77. V tomto zápase si Radek zapsal 9 bodů.

Aktuální dění 12.10.

Honza Veselý se konečně vrátil na palubovky po dlouhé odmlce zaviněné zraněným kolenem a hned naskočil do druhého kola Euroligy proti Červené hvězdě Bělehrad.  Ale ani jeho 6 bodů nestačilo na první výhru Fenerbahce v této soutěži a turecký velkoklub prohrál 56:68.

Jv-16-10-2 Jv-16-10-3 Jv-16-10

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY