Aktuální dění 13.10.

Úvodní utkání letošního ročníku euroligy nedopadlo pro Fenerbahce dobře. Až do začátku 4.čtvrtiny bylo Fenerbahce lepším týmem, bohužel jim vůbec nevyšlo závěrečné dějství, které prohrálo 18:10. Sice v závěru mocně dotahovalo, nicméně prohrálo 68:67 na půdě vítěze Eurocupu z minulé sezóny Malagy. Honza byl druhým nejužitečnějším hráčem Fenerbahce. Zaznamenal 12 bodů, 8 doskoků, jeden zisk a 3 bloky. 

Podívejte se na sestřih z tohoto utkání.

13-10-2 13-10-3 13-10-

Aktuální dění 9.10.

Výborný vstup do letošního ročníku Kooperativa NBL zažívá basketbalový klub z Opavy a spolu s ním i početná legie našich odchovanců. V prvních dvou zápasech nasázeli svým soupeřům vždy více než 100 bodů. Tento příděl odnesl nejdříve Jindřichův Hradec a pak i odvěký rival z NH.  A ve velmi dobrém světle se představili všichni bývalí hráči Snakesu.  Podívejte se na statitiky z těchto utkání.

BK Opava - Jindřichův Hradec

Článek k utkání

NH Ostrava - BK Opava

Článek k utkání

Dalším našim odchovancem je Adam Číž, který hájí dres Kolína. Kolín má po 2 zápasech bilanci 1:1, když celkem překvapivě podlehl Brnu a poté porazil tým Olomoucka. Adam patřil v obou utkáních k hlavním postavám svého týmu. V prvním utkání zaznamenal 14 bodů a ve druhém dokonce bodů 18.

Aktuální dění 9.9.2017

Našim odchovancům v legii Opavy se zatím v přípravě daří a dostávají hodně prostoru. Především na Jakuba Slavíka se snáší vlna pozitivních ohlasů. Opava má za sebou už 3 přípravné zápasy. Nejdříve si hodně oslabený kádr neporadil s bratislavským Interem. Pak ale téměř kompletní tým bývalých hráčů BK Snakes nejdříve porazil tým NH Ostrava a v posledním zápase si slezský celek poradil i s týmem slovenských Levic.

Podrobnosti naleznete v jednotlivých článcích.

BK Opava - Inter Bratislava

BK Opava - NH Ostrava

BK Opava - Levice

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a devět 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY