Kalendář zápasů

Kdo chce mít tento kalendář v mobilu, v tabletu, apod. a máte svůj účet registrovaný na Google, stačí vpravo dole kliknout na ikonu  googlekalendar

Soupiska


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12

 

13


14

 

Sportovní haly Dvo+Mit

hala ZŠ B. Dvorského
Bohumíra Dvorského 1, Ostrava-Bělský les

- prezence družstev, slavnostní zahájení Festivalu U12


ZŠ Mitušova
Mitušova 1506/16, Ostrava-Hrabůvka (od ZŠ Dvorského 15 minut pěšky - 1 km, z hotelu 1 km)

Sportovní haly Dvo+Plz

hala ZŠ B. Dvorského
Bohumíra Dvorského 1, Ostrava-Bělský les

- prezence družstev, slavnostní zahájení Festivalu U12


Hala Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
Plzeňská 2627/16, Ostrava-Zábřeh (od ZŠ Dvorského 22 minut pěšky - 1,8 km, z hotelu 200 m)

Sportovní haly Dvo+Plz+Varenská

hala ZŠ B. Dvorského
Bohumíra Dvorského 1, Ostrava-Bělský les

Hala Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
Plzeňská 2627/16, Ostrava-Zábřeh (od ZŠ Dvorského 22 minut pěšky - 1,8 km, z hotelu 200 m)

Hala Varenská - Hala Míčových sportů TJ Ostrava
Varenská 40a, Moravská Ostrava

Tabulka

TEST 1 2 3 4 5 6 Skóre Body Pořadí
1 CUP : : : : : 1:1  b.  
2 : 2 : : : : 2:2  b.  
3 : : 0 : : : 3:3  b.  
4 : : : 1 : : 4:4  b.  
5 : : : : 8 : 5:5  b.  
6 : : : : : U19 6:6  b.  

Trenér - sezóna 20xx/20xx

Trenér:

Jméno PŘÍJMENÍ

mobil: xxx xxx xxx, e-mail: Jmeno.Prijmeni@BKSnakes.cz

Den Čas Místo
Pondělí 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského
Středa 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského

Trenéři - sezóna 20xx/20xx

Trenéři:

Den Čas Místo
Pondělí 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského
Úterý 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského
Středa 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského
Čtvrtek 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského
Pátek 17:00 - 18:30 Hala ZŠ Dvorského

Tréninky 2020/20201

Hala ZŠ Dvorského

           

Pondělí

 

16:00 - 17:30

U15

Hrdlička + Marek

17:30 - 19:00

U19 Ext nebo U17 Ext

Smažák / Panáček

19:00 - 20:30

U13

Kovalský

20:30 - 22:00

Muži B

Pospíšil

Úterý

 

16:00 - 17:30

U14 nebo U15

Vaš. / Hrd.+Mar.

17:30 - 19:00

U19 Extraliga

Smažák

19:00 - 20:30

U17 Extraliga

Panáček

20:30 - 22:00

Muži 1. liga

Smažák

Středa

 

16:00 - 17:30

U14

Hrdlička + Vašťák

17:30 - 19:00

U15

Hrdlička + Marek

19:00 - 20:30

U17 Extraliga

Panáček

20:30 - 22:00

Muži B

Pospíšil

Čtvrtek

 

16:00 - 17:30

U12

Kovalský

17:30 - 19:00

U14

Hrdlička + Vašťák

19:00 - 20:30

U15 nebo U17 Ext

Hrd.+Mar ./ Pan.

20:30 - 22:00

Muži C

Hála

Pátek

14:15 - 15:45

U13

Kovalský

15:45 - 17:15

U17 Extraliga

Panáček

17:15 - 18:45

U14

Vašťák + Hrdlička

18:45 - 20:15

U15

Hrdlička + Marek

20:15 - 21:45

Muži B

Pospíšil

 

TV2 ZŠ Dvorského

         

Pondělí

      18:00 - 19:30

U10

Kleinová

Úterý

12:40 - 13:40

Dvorského 1

Kleinová

 

16:30 - 18:00

2007 B

Hála

18:00 - 19:30

U15 NS

Hála

Středa

 

15:30 - 17:00

U12

Kovalský

17:00 - 18:30

U13

Kovalský

18:30 - 20:00

U17 U19 DL

Wlach

Čtvrtek

   

17:00 - 18:30

2007 B

Hála

18:30 - 20:00

U17 NS

Hála

Pátek

   

16:30 - 18:00

U10

Kleinová

 


 

TV1 ZŠ Dvorského

       

Pondělí

17:00 - 18:30

U15 NS

Hála

18:30 - 20:00

U17 NS

Hála

20:00 - 21:30

Muži C

Hála

Úterý

16:30 - 18:00

U12

Kovalský

   

Čtvrtek

16:30 - 18:00

U10

Kleinová

19:00 - 20:30

U17 Ext nebo U15

Panáček / Hrd.+Mar

 

Hala Plzeňská

       

Středa

  17:30 - 19:00

U19 Extraliga

Smažák

 

Čtvrtek

 

18:30 - 20:00

U19 Extraliga

Smažák

 

Pátek

16:00 - 17:30

U19 Extraliga

Smažák

   

ZŠ Volgogradská

       

Pondělí

13:45 - 14:45

Volgogradská

Kleinová

   

Úterý

 

16:30 - 18.00

U11 Zábřeh

Trnka, Vašťák st.

 

Středa

 

16:00 - 18.00

U11 Zábřeh

Trnka, Vašťák st.

 

Pátek

 

16:30 - 18.00

U11 Zábřeh

Trnka, Vašťák st.

 

ZŠ Porubská

       

Úterý

 

16.30 - 17.45

Porubská

Němec

17.45 - 19.00

U11 Poruba

Němec

Středa

 

16.00 - 17.00

U11 Poruba

Němec

 

Pátek

15.30 - 16.30

U11 Poruba

Němec

   

 


 

Hala ZŠ Gen. Píky

       

Pondělí

 

17:30 - 19:00

U17 nebo U19

Panáček / Smažák

 

Úterý

 

17:00 - 18:30

U19 DL

Wlach

 

Pátek

16:00 - 17:30

U19 DL

Wlach

   

Ubytování

Hotel Vista

Kpt.Vajdy 3046/2
Ostrava-Zábřeh

Cena plné základní penze je 700 Kč / osoba / den

Pro týmy standardní ubytování kolejového typu, pro rodiče a fanoušky je možné domluvit za rozumnou vyšší cenu pokoj vyšší úrovně.

Cesta na hotel:

Při cestě vlakem doporučujeme vystoupit na zastávce Ostrava-Svinov. Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka se na hotel dostanete tramvají, linka č. 17 (v pracovní dny jezdí tramvaj co 10 min.), vystoupit na zastávce ÚMOb Jih (cca 17 minut jízdy). Na hotel je to pak cca 500 m.

Domov mládeže Krakovská

Krakovská 1095/33
Ostrava-Hrabůvka

Cesta na Domov mládeže:

Při cestě vlakem doporučujeme vystoupit na zastávce Ostrava-Svinov. Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka se na domov dostanete tramvají, linka č. 17 (v pracovní dny jezdí tramvaj co 10 min.), vystoupit na zastávce Hotelový dům Hlubina (cca 20 minut jízdy). Na domov mládeže je to pak cca 700 m.

Zápasy

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 1.9.2020 Snakes Ostrava - Snakes Ostrava B  
           
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a čtyři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY